Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final Fantasy 14 online

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
alacam sanırım dnr'dan, 1.0 keyi aktive edilebiliyormuş. alpha'yı izleyip beğenmemiştim ama düzeltmişler gibi
http://www.youtube.com/watch?v=LWeTxlVXVTE

adamlar direk GW2'deki dynamic event konseptini herşeyiyle c/p etmişler dsdsf. yüksek levelın event levelına sync edilmesi, başarısız eventte mekanın değişime uğraması, farklı event başlaması, aşamalı eventler vs. gw2'de healing yapanlara contribution gelmiyordu ben bıraktığımda burda onu göz önüne almışlar. fena gözükmüyor
http://www.youtube.com/watch?v=YQuGz7O34xc
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bugün sipariş ettim. girişte sıkıntı olacağını sanmıyorum, patide oynayanlar vardı zaten eski versiyonunu. EU için birçok yeni server açılacakmış. lag sorunu bitirmişler. oyun gelince kayıt olup, betaya girmeyi deneyecem bakalım

daha fazla inceleme fırsatım olmadı oyunu ama questing, writing, combat, crafting, grafikler vs çoğu dizaynı yenilemişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben oyunu satın almıştım.Kayıtta olmuştum ancak kredi kartı istemişti kayıt olurken ilk.Nedense benim kredi kartıda hata verdi.Kabul etmedi oyun deli etmişti beni.Bende sinirlenip kapatmıştım.Zaten indirimden almıştım bir kaybımda olmadı.Ancak kabul edermi şimdi o accountu ki kullanmak istesem? Yoksa yeni almam gerekcek mi?

Hani kayıt olurken son işlem filan olarakta istemedi kredi kartını. Cd keyle kayıt oldum.Accountu oluşturdum filan.Ondan sonra kredi kartı bilgilerimi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şimdi sitesine baktım şuan yeni key registrationını kapamışlar sanırım. release'i beklemeniz gerekiyor falan yazıyor :(

birde EU'da euro ödeme saçmalığı var. EU entry subs, NA standard subs'ına denk geliyor ücret bakımından. acaba kayıt olurken US seçersem, EU serverlarında oynayıp, subs'ı $ olarak ödeyebilirmiyim çok merak ediyorum.

EU ve NA client'ı ortak değil mi? server listten istediğini seçiyorsundur herhalde. betaya giren varsa bu konuda bilgi verebilirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

birde EU'da euro ödeme saçmalığı var. EU entry subs, NA standard subs'ına denk geliyor ücret bakımından. acaba kayıt olurken US seçersem, EU serverlarında oynayıp, subs'ı $ olarak ödeyebilirmiyim çok merak ediyorum.

EU ve NA client'ı ortak değil mi? server listten istediğini seçiyorsundur herhalde. betaya giren varsa bu konuda bilgi verebilirse sevinirim.

şöyle birşey buldum. üstteki yemez herhalde
said:
Service accounts for FINAL FANTASY XIV and the FINAL FANTASY XIV Collector's Edition can only be added for the same region as your Square Enix account (Japan, North America, or Europe). The game cannot be played if the product region is different from the Square Enix account region, so be sure to check the region for which the product is intended before making a purchase.

aral, d&r'daki büyük ihtimal EU regiondır. mecruben oyro ödeyecem sanırım. 17.5$'a geliyor nerdeyse standard subs ya

birde EU serverları ile NA serverları canada'da bulunuyormuş. ortak yani. 150 pingle mi oynayacaz meh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...