Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Thor (2011)

cado

Öne çıkan mesajlar

Bone said:
avengers okumadan niye ahkam kestin onu anlamadım.

avengers (origins) ile örümcek adamın hiç alakası yok.

"orjinal" ekipten kastedeceksek, cüce'nin dediği gibi iron man, captain america, wasp, ant man, hulk gibi adamlar var.

hiç hikayeyi okumadan gidip wikipedia üstünden konuşmuşsun.
orda yazılan "agents" şeysi "orjinal ekibi" değil, şu anki kadroyu içeriyor.

zaten şu var, marvel'in avengers'ı, dc'nın jla'sı gibidir, her önüne giren karakter girmiştir.
resmi haklara sahip süper kahraman ligi gibi avengers.
o yüzden "giren" tüm adamları yazmaya kalksalar epey listelemeleri gerekirdi orda.

Bilmediğim için sorduğumu belirtmiştim. Gerekli cevapları da Cüce vermişti zaten. Sağol...

Hiç ahkam kesme gibi bir durum da söz konusu olamaz zira yapımda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

o değil de şu trailer ne kadar etkilediyse beni rüyama felan da girdi.
benzeri başka kahramanlarla birlikte thorculuk felan oynadığımı gördüm.

bir de istanbul-ankara arası her yarım saatte metro gidip geliyormuş onu keşfettim.

sdf tamam sakin, az kaldı gelecek film, izleyecez hepimiz =))
hepimiz THOR UZ !
Sosyal ağlarda paylaş

gercek abi heimdall'ı zenci biri oynuyo. baya mevzu oldu.

şimdi söle iki ince nokta var. Heimdal tanrıların en beyazı olarak geciyo mitolojide. bi cok rolü var ama niteliklerinden biride bu. belki en önemsiz olanı ama işte..
diğer nokta ise, norse mitolojisi özellikle edesa white suprematistler için cok önemli. adamlar kendileri odinist, wodanist diyo. heimdal onlar için cok önemli bi figür.

heimdall işte, asgard'ın girşii olan rainbow birdge2ın koruyucusu, sonra efendime söliyim allseer, adam 7 dünyada olan biteni görüyo, nerde asgardın düşmanı varsa cıkartıyo ortava falan filan. e skinheadler için asgard beyaz ırkın namusunu arılığını temsil ediyo. haliyle kıl olmuş durumdalar.

bence sorun varmı yok, kirbynin asgardından hunlu tipte var mesela. varsın heimdall'da zenci olsun. bu dallma ırkcılarada kapak olsun
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

Cuce said:

50 yıllık spidermanın en büyük mücadelesidnden kastın nedir bilmiyrum acıckası, ama avengerla yenı takılmaya basladı onu söliyim, 4-5 senelik mesele yanı.

önemli olan son durum değilmi?

pek öle değil, yenı bi durum olunca yılların gemcişi silinmiyo sonucta. spider-man öle takım oyuncu bi karakter olamdı hiç, hjala değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o cok aynı durum değil. ha muhammedi zenci yapsak veya cinli yapsak veya sarı saclı yapsak desen evet o zaman aynı durum olur.

nası bi fark var dersen, şöle bi fark var. malcom x'i martin luther king jr'ı beyaz yapmakla cılgın atı veya kızıl bulut'u beyaz yapmakla gandhi beyaz yapmakla köroğlunu zenvi yapmak arasındaki fark gibi bi fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...