Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

velehoy hoy isyan

dory

Öne çıkan mesajlar

Biz de 2 gün önce sunum yaptık, adam bok atcak yer bulamadı, tablonun bir yerinde AB-25 diye almıştık ülkeleri son eklenen 2 ülkenin 6 senelik verileri yok diye, ordan lafa girdi çalıyorsunuz bari düzeltin copy/pasteleri dedi, ki ben uyumadım etmedim güzel olsun diye uğraştım, 45 slayt hayvan gibi istatistik sunumu yaptım, adam böyle diyince, "hocam biz o tabloları..." diye başladım, "sus, konuşma" diye çıkıştı. İşte o noktada zaten yakındı da böyle ağzının ortasına lak diye giydirmek istedim. Tabii giydirseydim mezun olamazdım o yüzden giydirmedim.
Nasıl olsa 2 ay sonra okulum bitiyor hiiiç de işim olmaz o adamla bir daha. Saygı duyduğum bir hocaydı, gözümdeki değeri sıfıra düştü.

İnsan profesör olabilir ama önce insan olmalı tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

bi dakka çalıntı dedi de, kanıtını getirdi mi sana, şurdan çalmışsın die? kafasına göre çalıntı diemez ?

Yok diyorlar, onlar için öğrencinin yaptığı adam gibi her iş çalıntı. Zamanında yazdığım kompozisyona vs. çalıntı demiş hocalar oldu. Ha sonra benzer kalitede yazmaya devam edince özür de dilendi ama diyorlar yani.

Mesela makalelerde akademik bir dil kullanabilecek kapasitedeysen yine çalıntı olmuş oluyor yaptıkların çünkü hocalar eğittikleri insanların o kapasitede yazılar yazabileceklerine inanmayacak kadar özgüvensizler.
Sosyal ağlarda paylaş

bence itiraz et.
benım de dolaylı yönden başıma böyle birşey gelmişti.
bir arkadaşıma ödevinde yardım ettim birsürü farklı kütüphaneye gittim birsürü kaynak topladım.hepsini arkadaşıma teslim ettim.ve cidden uğraştım yani.kızcağız da uğraştı ödevi yaptı.
gerizekalı kadın internetten çalıntı yazmış ödeve!
arkadaşıma baskı yaptım git dedim itiraz et,valla hakkımı helal etmem o kadar uğraştım ahuah.
gidip itiraz etti 90 aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...