Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gece gece dedim noluo

Farinal

Öne çıkan mesajlar

zili çalmaya başladı biri bi yandanda vuruo kapıya güm güm güm dedim noluyor bin tane şey geldi aklıma tırstım bi yandan da bağırıyor açıınnn açınnn diye annem açmış konuşuyor adamla böle sakince falan adam bağırıyor yeter uyuyamıyorum falan diye deli mi ne ses geliyormuş evde çıt çıkmıyor yanlız bizim alt komşu.

ben geldim sonra dedim ses mes yok ne diyorsunuz gece gece gelip bağırarak burda biraz sert konuştum jandarmaya vercem sizi falan dedi nereye verirsen ver dedim kapadım. allahın manyağı ya gece gece dedim noluyor evi mafya mı bastı :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben öğrenciyken hiç unutmam
arka balkondan masanın üzerine serdiğimiz örtüyü çırptım
ama herkes çırpıyodu üstümüzdekiler altımızdakiler o yüzden bende arka mutfak balkonundan çırpardım
bi gün her neyse çırpıyom yine hop bi baktım aşağıdan birisi çekti örtüyü
lan nolyo dedim aşağı balkondan karı çekti
aaa dedim napıyosun
burda oturuyoz biz nası çırparsın şöyledir böyledri karı bas bas bağırıyo
bi sakin ol herkes çırpıyo sende çırpıyosun felan derken
vercenmi örtüyü yok dedi vermiyom
indim aşağı çalıyom kapıyı açmıyo içerden bağırıyo kapı arkasından vermem git diye
lan dedim 1 dk müsade sana açtın açtın kapıyı yoksa kırıcam gelip o örtüyü kefen yapcam sana dellendirme lan adamı dedim (yapcağımdan değil tabi)
kadın kapıyı açmasıyla örtüyü atması dışarı bir oldu
bi gülme tuttu beni yukarı çıkıyom evde krize girdim lan ne komediydi ha.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ben öğrenciyken hiç unutmam
arka balkondan masanın üzerine serdiğimiz örtüyü çırptım
ama herkes çırpıyodu üstümüzdekiler altımızdakiler o yüzden bende arka mutfak balkonundan çırpardım
bi gün her neyse çırpıyom yine hop bi baktım aşağıdan birisi çekti örtüyü
lan nolyo dedim aşağı balkondan karı çekti
aaa dedim napıyosun
burda oturuyoz biz nası çırparsın şöyledir böyledri karı bas bas bağırıyo
bi sakin ol herkes çırpıyo sende çırpıyosun felan derken
vercenmi örtüyü yok dedi vermiyom
indim aşağı çalıyom kapıyı açmıyo içerden bağırıyo kapı arkasından vermem git diye
lan dedim 1 dk müsade sana açtın açtın kapıyı yoksa kırıcam gelip o örtüyü kefen yapcam sana dellendirme lan adamı dedim (yapcağımdan değil tabi)
kadın kapıyı açmasıyla örtüyü atması dışarı bir oldu
bi gülme tuttu beni yukarı çıkıyom evde krize girdim lan ne komediydi ha.

kermit o benim annemdi yıllardır seni arıodum öldürücem olm seni!!!
Sosyal ağlarda paylaş

lisesonda falandık galiba 3 arkadaş bizim eve merdivenlerden çıkıyoruz. üçüncü katta ev. en önde sinan diye bir arkadaş gidiyor arkasında ben arkadada mert diye bir arkadaş.

birinci kat kapısının önüne öyle bir çekecek asmışki 2handed direk. kolum kadar böle. en önden giden sinan dediğim arkadaşta aldı böle 'OHAA' diye bağırırken o sırada kadın kapıyı açtı açmasıyla baaam diye kapadı geri. gris tanır bu sinan dediğim adamı biraz garip tepkileri olan bir adam niyeyse elinde çekecekle yukarı doru koşmaya başladı. bende korkumdan koştum. en arkadaki arkadaşın hiçbir fikri yok ama oda koşuyo. neyse girdik eve koşa koşa gülüyoruz böle

bir anda aralıksız zile basılmaya başladı. annem açtı kapıyı annemde gülüyor bu sırada kadın 'ÇEKECEĞİMİ ÇALIYO OĞULLARINIZ ÇETE GİBİLER' diye bağırınmaya başladı. sonra kadın bayıldı bağırırken bize. ambulans falan geldi. buda böyle bir anı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ahah olum o iyi yine:

günlerden bi sabah uyandım okul için, ilk dersi kaçırmışım mahmur mahmur bakıyorum etrafa. kapıda böyle bi hışırdama bi çıtır bi pıtır sesler. noluyo lan diye gittim baktım delikten; biri kafayı eğmiş bişiler yapıo kapıda. abi içeri nası koşup hadiseyi nası elime taktığımı hatırlamıom. koştum geri açtım kapıyı, kapıcı adana maymunu gibi kaldı karşımda. herif ekmek & sigara torbasını kapıya takmaya çalışıomuş lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

ahah olum o iyi yine:

günlerden bi sabah uyandım okul için, ilk dersi kaçırmışım mahmur mahmur bakıyorum etrafa. kapıda böyle bi hışırdama bi çıtır bi pıtır sesler. noluyo lan diye gittim baktım delikten; biri kafayı eğmiş bişiler yapıo kapıda. abi içeri nası koşup hadiseyi nası elime taktığımı hatırlamıom. koştum geri açtım kapıyı, kapıcı adana maymunu gibi kaldı karşımda. herif ekmek & sigara torbasını kapıya takmaya çalışıomuş lan.

aynısını yapmışlığım var. yeminle. benimkindeki en büyük fark kapıyı bir anda açınca bağırarak GÖREAAAH diye adamın kıç üstü yere oturması sonra gülme krizine girmemiz
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

ahah olum o iyi yine:

hadise ne
Sosyal ağlarda paylaş

8 senedir oturuyoruz bi apartmanda.balçay.2. kattayız.3. katımızda resmen HAYVAN yaşıyo.yemin ediyorum insan değiller.

yahu bi evde 7/24 gürültü olur mu ya?hiç abartmıyorum.her odadan sürekli ses geliyo.ilginçtir ki mobilya çekme sesi gibi bişey.bi de paso kaç cocuk varsa artık çocuk sesleri.ağlıyolar bağırıyolar gülüyolar.

neyse bi gün aradım yukarı.apartman telefonu var.biraz sessiz olur musunuz evde hasta var dedim(yalan).sizin de köpeğiniz hergün havlıyo dedi kapattı.dicektim sizin gibi her saat havlamıyo diye de sonradan aklıma geldi bi de yaşım küçüktü tırstım.dfg

bu evden taşınırsak yapcağmı bilyirom ben o üst kata
Sosyal ağlarda paylaş

O diilde, bi sene önce falan bizim üst kata iki tane hatun taşındı. (şimdi çıktılar aile geldi) Ben sonradan anladım ki bunlar hayat kadını. Her gece evde alem. Ama nasıl kelimelerle anlatılacak gibi değil. Deli gibi tekno müzik dinliyolar. Zaman zamanda tredişınıl türkiş nayt düzenliyolar halaya duruyolar falan. Eve giren çıkan adamın haddi hesabı yok. Otoparka bakıyorum Corvetteler falan hep hatunlarda. Para bsıyolar yani. Ben bi kaç kere çıkma girişiminde bulundum, kapıyı böle yarma gibi herifler falan açıyo ben tuzununz varmıydı modunda tekrar aşağı iniyorm. Uyku muyku yok aylarca. ahhh ohhh ohhşşş sesleride cabası. Sonra defolup gittiler
Sosyal ağlarda paylaş

bizim üst komşunun 3 çocuğu var malesef.
hepside dana gibi yarı çaplar.

bi yürüyüşleri var bam bam bam o ayak topuklarını nası beceripte o kadar yere vurabiliyolar anlamış değilim.
Bizde akşam 6 - 7 den sonra eve geliyoruz çalışıyo herkes huzur istiyoruz o saatten sonra büyük çocuk bide ceza dinliyo break dans filan yapıyomuş geçen kafası sargılı geziyodu. bigün aşağıya incekler bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...