Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

algalon : 25 man down - Ensidia

mardox

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Nihl tebrikler, ayrıca geçmiş olsun bitti işkenceniz.

Tekrar selam herkese, 1 aydir hic raid yapamadim, universiteyi bitirmek icin vermem gereken bi dunya dersim ve mmorpg uzerine hazirlamam gereken bir bitirme tezim vardi, onlari hallettim.

Bugun bi giricem ilk defa cok uzun zamandir, 18'inde bir girmistim 10dk kadar bakmaya neler oluyor diye, onu yaziyodur armory :)

Bu arada ensidia'ya tebrikler, daha iyiydiler bizden bu ulduar yarisinda demek ki :)

Unutmadan hard mode oncelik verdigimizde ensidia world first easy mode yaptiginda dendigi gibi moral bozulmasi olmadi, niye olsun zaten beklenen birseydi birilerinin ez mode world firstleri yapacagi, biz hard mode'lari daha hizli aradan cikarabiliriz diye dusunuyorduk,keza PTR'da gozuken o yondeydi, ama release'de can sikici derecede zor yapmislar. Bu stratejiyi begenmeyenlerde olabilir, ama moral'in bozulmasi hemen hemen hic olmadi bunu diyebilirim. Bir tek freya'da IS buff'tan once kestiginde moraller biraz bozuldu, cunku uzerinde saatlerdir calisiliyordu araliksiz, sirf retard check'lerde fail olmalardan kesemiyorduk, o sirada IS'in haberini aldik, ustune buff geldi filan, iste o gun moraller bozulmustu, daha cok sinirlenmistik kendimize ve butunlugu koruyamamaya baslamistik sorun oydu. Sonrasinda daha tutarli bir hava cizdik, ben mimiron try'larinda biraktim oynamayi okul yuzunden, 1 ay ara verdim dedigim gibi, o yuzden mimiron ve algalon hakkinda birsey diyemeyecegim. Ama Ulduar macerasi kabaca boyle Method icin. Mutlu degiliz pek evet ensidia'ya gecildigimiz icin ama normaldir, ensidia'da cok ciddi avantajlar var bize gore, tabi bu avantajlari zamanla kendileri edindi, o yuzden basari grafikleri yuksek adamlarin. Yaristaki tum guildleri tebrik ediyorum, hepsinin canla basla calistigina inaniyorum, sadece ensidia ya da method degil.

P.S: Tek canimi sikan bu rekabetin seviyesinin dusurulmesi oluyor, x guildi y guildine cakti filan gibi banal yorumlara gerek oldugunu dusunmuyorum. Elestirmek ve elestrilmek kabullenilmesi gereken bir olgudur, ama elestrinin seviyesi ve amaci muhim. Amac yapici ise tesekkurle karsilanir, ama yikici ise hic yapilmamasi daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tbh method>>>>ensidia.

Sırf adamların world first için kasarken 1 ay RL işleriyle ilgileneceğini söylediğin zaman anlayışla karşıladıkları için.

Muru ve KJ yarışında Nihilum GMOTD, 100% attendance or GTFO şeklindeydi. Final haftasında KJ gelince, gündüz finalim var dediğim zaman yediğim tribin haddi hesabı yoktur.

Dışarıdan izleyenler için güzel bir yarış oldu, ölümüne hardcore oyuncuları da gayet uzun meşgul etti bu instance. Pozitif bir gelişme blizzard'ın instance dizaynı adına demek ki.

Üni için de geçmiş olsun : )
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

Wispy said:

Yahu Healer zaten hiçbir zaman DI atmamalı, sonuçta sadece wipe sırasında atılan bişi : )

abi VAY AK'ta böyle katı kurallara bağlı kalmıyoruz biz.. daha özgür bir oyun anlayışı hakim guildde..

şaka bi yana bir suru boss'un taktiğini kendiiz cozduk veya şekillendirdik, cok keyifli gecti ulduar vay ak için, hardmodelarladada bu tadı surdurmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

nihlathak said:

, ensidia'da cok ciddi avantajlar var bize gore, tabi bu avantajlari zamanla kendileri edindi

ne tür avantajlar, merak ettim gerçekten .
bide tezin konusu ne :)

Ensidia'nin avantajlari mi? Maddi destek, alliance'a gore 10 kat belki daha da fazla yetenekli oyuncu bulabilme, community ile arasindaki canli tutulan baglanti ve basarili bir gecmis.

Tezin konusu World of warcraft ve mmorpg'ler, yani kitabini yazdim fsdf :P
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:

Sparkcaster said:

nihlathak said:

, ensidia'da cok ciddi avantajlar var bize gore, tabi bu avantajlari zamanla kendileri edindi

ne tür avantajlar, merak ettim gerçekten .
bide tezin konusu ne :)

Ensidia'nin avantajlari mi? Maddi destek, alliance'a gore 10 kat belki daha da fazla yetenekli oyuncu bulabilme, community ile arasindaki canli tutulan baglanti ve basarili bir gecmis.

Tezin konusu World of warcraft ve mmorpg'ler, yani kitabini yazdim fsdf :P

abi biz mi dedim blizzarda night elfi alyans yapsin diye
bizde gotu killi tauren wardi sizde citir night elf
ne kadar 14 swe warsa doldu alyansa
ama sugun sorsan mesela blood elfide alyans alcak hangi class gelsin
acimam gnome derim
gnomelarda gelse cok ACIMASIZ oluruz hort olarak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...