Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van Helsing ve Underworld

Bone

Öne çıkan mesajlar

Underworld'ün trailerini izleyip gitmeme kararı almıştım..
Vampirler tamam çok hoş yapılmış.
Ama kurtadamlar rezil, berbat olmuş..

Şimdi de Van Helsing'in trailerini izledim, herhalde buna da gitmiycem.
Bu seferler Kurtadamlar süper olmuş "aha işte garou dediğin böyle olur" dedim,
Ama bu sefer de vampirler iğrenç
Adam ağzını bir açıyor 32 dişi de sivriliyor..

Ya birisi de doğru dürüst bir film yapamaz mı be?
"İşte özel efekt koyalım orayı burayı patlatalım, esas kahramanları karizmatik yapalım herkes imrensin" olayından çok sıkıldım baygınlık geldi.

İki filmi birleştirsek anca doğru dürüst bir film olacak yani.

Şu whitewolf film işine girse ne hoş olur aslında..
Underworld'den de karanlık bir film yaparlar..
Hunterların av merakı, Werewolfların dünyayı kurtarmaya çalışması, Vampirlerin prestij düşkünlükleri felan yansıtılabilir bir güzel..[signature][hline]Hayatında bir ejderhanın gözünün içine baktın mı sen? Hayır, bakmadın tabii ki. Çünkü hala karşımda nefes alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

niye ki? lol...

blade iyiydi bence ehehe.
çizgi film blade havasını değil de "wesley snipes" havası yaratmış ama olsun.
en azından aksiyon boldu :)[signature][hline]Hayatında bir ejderhanın gözünün içine baktın mı sen? Hayır, bakmadın tabii ki. Çünkü hala karşımda nefes alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela benim kafamdaki vampir imajı şöyle bişi:

Herşeyden önce buffyverse (angel ve buffy'deki dünyaya kısaca buffyverse diolar) deki gibi kalbe kazık direk ölüm anlamına gelmemeli. Tamam ölmesi lazm ama biraz vakit geçsin ya. bi duman çıksın bi ateş çıksın. Biraz zaman geçsin. Ve bence iskeleti kalmalı geride. Aynı şekilde gün ışığı. Tamam vampirler haksız bir şekilde güçlüler insanlardan, lanetliler ama bi yere kadar. İnsanlar bile daha zor ölüo be.

Buffyverse deki gibi vampirlerin içlerindeki laneti (yada beast) temsilen suratlarının değişmesi güzel bişey. Karizmasıda var hani.

Aynada görüntülerinin olmaması saçma bence. Suratına yumruğu yerleştirebiliosan aynada da görünmek zorundalar. Ruhmu bunlar.

Ruhu olmayana zombi dioruz biz o yüzden sanki ruhlarının olması gerekio gibi ama ruhları olsa o zamanda fazla insana benzerler. Buffyverse'deki olay iyi bence. Ruhu olunca duygularıda oluo. Ruhu olmayınca hiçbişey umrunda olmuo, bişi hissetmio. Gerçi buffyverse'de de ruh=iyilik gibi algılanıo o biraz aşırı.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
arcane, 18 Şubat 2004 05:37 tarihinde demiş ki:
disko vampirleri çağındayız , filmlere yansıyor hehe

Kesinlikle +1
Zaten sinema konusunda Arkiye genelde hep +1
Filmin başlangıcında her ne kadar hoşuma gider gibi olsa da 15 dk. dan sonra kabak tadı almaya başlıyorum bu disko vampir filmlerinden. İlk 15 dk. da çok ilginc seyler koyuyorlar sonrası zorlama geliyor. Interwiew with the wampire ile Queen of the dammed arasındaki fark da aynı.
IwtW Rulles
QotD Sux
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Bu tür filmleri X-menlerle aynı katagoriye koyun. Bir kere etrafta vampir, mutant, kurtadam etc. tür yaratıklar olsa insanlar öyle ezik evlerde değil, bunker tarzı zırhlı yerlerde yada yeraltında yaşarlardı. Mantık aramayın, cizgi film izler gibi izleyin bu tür filmleri.
Sosyal ağlarda paylaş

vanhelsingten kurtadamlari underworlddan vampirleri ve effectleri alsinlar karizma tam uyacak adamlari koysunlar en az 2 hatun şart :) sex olmasin içinde süper bişi olur matrix hesabi hareketleri olsun filan

varmi underworld HL modunu oynayan ilginç gelmişti bana hoşuam gitti baya.....[signature][hline]Nixnix RuLaZzZ
HiPeRaCtİvS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...