Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir aşkı

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

www.facebook.com/video/video.php?v=1114136023525&ref=nf

(facebook video şeysi çalışmadığı için copy paste pls)

İstanbulda yaşamama rağmen yıllardır bi izmir aşkı var içimde.
Hiç sevmiyorum İstanbulu.
Üniversiteyi filanda izmirde çok tutturmak istemiştim.
Hayalimde bigün hep izmir'e yerleşmek vardı hala da var.

Bu videoda iyi gitmiş her ne kadar rapte olsa sözleri güzel.
Bide Atatürk'ün ''Ne mutlu Türküm diyene'' kısmını kendi sesinden duyunca tüylerim diken diken oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

hep izmirlilere derler izmir şovenizmi yapıosunuz siz fln diye.. evet yapıyoruz ama bir sorun neden yapıyoruz :D şovenistlik yapılacak kadar güzel bir memleketin çocuklarıyız biz ve emin olun izmir de bu şovenizmi hakediyor. yaşamayanın, günlerini, aylarını, yıllarını geçirmeyenin anlaması zor bu duyguyu..

herkese doğduğu , yaşadığı yer güzeldir diceksiniz hak da veririm ama izmir gene de çok farklı ya.. benim gözümde türkiye de yaşanılabilecek yaşlanılabilecek tek yer başka yerde yaşamaya başlayınca daha iyi anlıosun bunu.. ahh deniz kokulu, insanı güzel, havası güzel memleketim burnumda tütüosun yaa :(
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:

hep izmirlilere derler izmir şovenizmi yapıosunuz siz fln diye.. evet yapıyoruz ama bir sorun neden yapıyoruz :D şovenistlik yapılacak kadar güzel bir memleketin çocuklarıyız biz ve emin olun izmir de bu şovenizmi hakediyor. yaşamayanın, günlerini, aylarını, yıllarını geçirmeyenin anlaması zor bu duyguyu..

herkese doğduğu , yaşadığı yer güzeldir diceksiniz hak da veririm ama izmir gene de çok farklı ya.. benim gözümde türkiye de yaşanılabilecek yaşlanılabilecek tek yer başka yerde yaşamaya başlayınca daha iyi anlıosun bunu.. ahh deniz kokulu, insanı güzel, havası güzel memleketim burnumda tütüosun yaa :(

Yapabiliyoruz ki yapıyoruz dimi : )

Umarım gelirsin memleketimize : )
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

Saeros said:

8 yaşımdan beri izmir'deyim, isterseniz değiştokuş edebiliriz
katıldım.

şöyle bi 5-6 sene çıkın bi hava alın, sonra koşa koşa dönüyo musunuz dönmüyo musunuz görürüz.

ben izmirde yaşabilmek için ankarada teklif edilen aylığın %20 altına fit oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...