Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir isyeri acsaydiniz ne olurdu/ne tarz kisileri ise alirdiniz?

reyou

Öne çıkan mesajlar

Gerekli finansmaninizin oldugunu dusunursek, (facebook u satin alirdim huleynn dicek kadar degil tabikide)

ne tur bir isyeri acardiniz, benim ilgilendigim asil konu ise bu isyerine eleman alirken nelere dikkat edersiniz ?

acacaginiz isyeri neleri gerektirdir kac kisi calistirdiniz?
yada nebilim egitim durumu, yas, kiz/erkek vs.. kafanizdaki kriterler nelerdir.

gelecegin obdusmanlari neler bekliyor bakam calisanlarindan? :)
Sosyal ağlarda paylaş

hep kitap-kafe ya da cafe-bar tarzı biryer açmak gibi bir hayalim vardı.hala da var.
peçetesinden playlistine kadar en küçük ayrıntıyı bile kendim yapmak istiyorum.
çalışan olayına gelirsek belki 1 yardımcı olabilir çok güvendiğim.ya da arkadaşlarımla falan böyle bir olay gerçekleştirebilirim ilerde.gerçi böyle kar etme amaçlı değil benim isteğim tabi para da kazansam güzel olurdu ahauh.
nese umarım olur ehuah.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kahve açardım
bildiğin kahve işte kıraathane
2 dışarıya 1 tane içeriye çay servisi yapacak eleman
1 tane bardakları yıkayacak eleman
bende oturucam nargilemi içicem bi köşede
gelenler sohbet edicem
batağa ve okeye 4. olcam işte elimi sürmiycem
güzel yerde açarsan ii para var.
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

kahve açarım.

ha şeyi yazmamamışım
55 yaşında, hafif kambur, gözleri parlayan, sıkıcı masalar gidip oyunu izleyerek orayı aktif hale getirecek, aklında minimum 15 sipariş tutabilecek, hesapta zorluk çıkarmadan hepsini alabilecek bi adamı işe alırdım
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

fede said:

kahve açarım.

ha şeyi yazmamamışım
55 yaşında, hafif kambur, gözleri parlayan, sıkıcı masalar gidip oyunu izleyerek orayı aktif hale getirecek, aklında minimum 15 sipariş tutabilecek, hesapta zorluk çıkarmadan hepsini alabilecek bi adamı işe alırdım

of efsane garson modeli
Sosyal ağlarda paylaş

Neyin eksikliğini hissediyosam avrupada gördüğüm onu açardım.

Mesela çok harika bir Nacho restoranı olabilir. SNACK tarzı bişey olabilir, çeşit çeşit sosla...

Radio Control arabalar için tamir hastanesi olabilir. Yada çok büyük bi bina satın alınıp GAME CENTER olabilir...en alta böle güzel Bowling. gerisi İki kişilik rahat koltukları olan son model net cafe olabilir.(japonyada var böle. Televizyonda gösterdiler. )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...