Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öyle bir pc oyunu lazım ki...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Konuyu açan arkadaşımızın önümüzdeki 4 gün içinde 2 tane kol gibi finali var, ama gördüğünüz üzere sabahlamalık oyun arıyor kendisi.
Hayır ben de gireceğim o finallere ordan biliyorum, bir de geliyor buraya açıyor terbiyesiz herif.
Oğlum Moot Court beleş GPA veriyorsa haberim olsun bak =)
Sosyal ağlarda paylaş

müzik albümü bile yapmışlar o oyun için. baya da güzeldi dinledim. yani görüntüsüyle de sesiyle de cidden çok iyi bi oyun. bi ara nerdeyse on dakika oturup izledim, film gibi görüntüler falan var bol bol oyunda. bi izliyosun bi oynuyosun.

bi de yaratıkların az olması cidden iyi oluyo çünkü ateş etmek acayip zordu : ) ben ateş etmeyi bulana kadar iflahım kesilmişti. bikaç tuşa birlikte basıp ateş falan ediyodun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fahrenheit diye bir oyunda karar kıldım (Indigo Prophecy diye de geçiyormuş) ama içime kurt düşürdünüz şimdi Silent Hill 3'ü de indirmeye başladım. Gerçi Undying oynamış bir insan olarak bir korku oyununun ruhsal durumum üzerinde sahip olabileceği maksimum etkiyi deneyimlemiş olduğumu düşünüyorum ama hadi bakalım :)
Bu arada başka öneriler olursa da çekinmeyin yardırın. Bana böyle oyun lazım.
Bu arada Griswold bebeyim elimde not yok, özet yok. Söz verdi kankular yarın baştan sona uluslararası hukuku anlatacaklarmış. Borçlar hukuku için de notlarını bulmanı umut ediyorum :P
Cray bebeğim Sanitarium en sevdiğim 3-5 oyun arasına girebilir zaten hastasıyım, öyle oyun biliyorsan direk yaz buraya. Ayrıca nerelerdesin lan sen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...