Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hazımsızlık

Scheriff

Öne çıkan mesajlar

Cintonik said:

Fener şampiyon olursa caddede eğleneceksin,
Gs olursa mecidiyekoyde
Beşiktaş olursa beşiktaşta eğleneceksin.

Gidip rakip takım taraftarının yoğun olduğu yerde kasıtlı tahrik unsuru oluşturursan dayağını yer oturursun. Çünkü bunu yapacak bilinçsiz insan sayısı ve fanatik haddinden çok var memlekette. Bu her yerde böyle.Her horoz kendi çöplüğünde öter. Kutlanacak 10 larca yer var gidip başka yerde kutlasalarmış. Kaşınmışlar.

+1

FB şampiyon olsaydı ben kazanda cart cart korna çalıp bağırsam ya da mecidiyeköyde aynısı başıma gelirdi. hazımsızlıkla alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

işte dediğim bu cadde ne zmn fenerin yeri oldu ki kadıköy tmm cadde ne ya fenerliden çok gsli var caddede hepsi karşıya mı geçcek...

Cadde'de fenerliden çok gsli mi var? ahahaha fb gs derbisi nerede olursa olsun gel bir bak caddeye kaç tane gsli göreceksin? cadde ne zaman fenerin yeri oldu diyorsun her zaman öyleydi.fenerbahçe her şampiyonluk kutlaması cadde'de yapar. 100.yıl kutlamaları bile orada oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Eeht said:

FB şampiyon olsaydı ben kazanda cart cart korna çalıp bağırsam ya da mecidiyeköyde aynısı başıma gelirdi. hazımsızlıkla alakası yok.

kazan beşiktaş taraftarının takıldığı bir bar, büyük ihtimalle dayağın üstüne bir de trafik cezası yersin tek başına trafiği engellemekten orda.

bağdat caddesi ise halka ait bir yer. fenerbahçeliler derneğine gidip nası koyduk demiyor halk, bağdat caddesinde kutlama yapıyor.

siz ise arı kovanına çükünü sokan çocuk örneği veriyorsunuz. herneyse ya, elle atılan golleri, şaibeyi şikeyi meşrulaştıracak çene var sizlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Otedengelen said:

kazan beşiktaş taraftarının takıldığı bir bar

bağdat caddesi ise halka ait bir yer

Şurası oldukça mantıklı zaten evet. Bağdat da FB taraftarının takıldığı, her türlü kutlamasını yaptığı yer o zaman. Ya da bir diğer deyişle Kazan da her vatandaşa açık bir mekan, BJK Derneği değil. Olaylara böyle basit bakacaksak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu anlamayan adamla tartışmak bir yana, haksızken saçmalayarak kendini haklı olduğuna inandırıp yandaş bulma çabalarına alkış tutuyorum.

elimde olsa iki kupayı da size vericem bu çabanızdan ötürü.

Kazan adeta bir beşiktaşlılar derneği, bir beşiktaş taraftar mekanıdır. aksini iddia edebilenin güneşi balçıkla sıvaması da mümkündür.

Kazan'a girip başka takımın kutlamasını yapmanın amacı provokasyondur, Bağdat "CADDESİ" ise halka açık ve YOL ULAN YOL nesini anlamıyorsun anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şurada kaç kişinin birleştiği bir ortak görüş var ki; bir kabahat dağılımı yapılacak olsa tabii ki o holigan ayılarda daha fazla suç bulunacaktır, ama kavgayı falan her şeyi göze alıp inadına oraya girmeye meraklı tayfa da sütten çıkmış ak kaşık değildir. Mantık, ölçü, tahrik falan unsurlarını hiçe sayıp yorum yapıyorsunuz.

Ötesini savunup "yok tamamen siz haksızsınız" diye daha kendinizi paralayacaksanız da size kalmış, yeterince vaktimi ziyan ettim anlamak istemeyen bünyelere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...