Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hazımsızlık

Scheriff

Öne çıkan mesajlar

sinad said:

Ülkerle birleşmeden önce nerdeydin diye sorarlar adama.
TBL yi ref alıyorsanız hiçbirşeyden anlamıyorsunuzdur.

Ülker'le siz birleşseydiniz o zaman, bu nasıl mantık? Bir hamlede basketbol takımını nereden nereye taşıyabilmişse kulübün başarısı değil mi bu, Ülker kafasına göre hayrına gelip de birleşmedi ya bizle?

Bazı yorumlarınız kimin hazımsız olduğunu çok net gösteriyor hakkaten :p
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım taradım da şimdi, hiç öyle bir şey göremedim, mutluluk verici bir efsane olsa gerek.

"ÜLKER OLMAZ NE O ÖYLE" diyen sığ taraftar mı yönetecek kulübü, başkan mı? Eğer sizinkini taraftar yönetiyorsa, ya da yönetim taraftardan bu kadar korkuyor da ona göre hareket ediyorsa, neden Cola Turka?
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Aradım taradım da şimdi, hiç öyle bir şey göremedim, mutluluk verici bir efsane olsa gerek.

"ÜLKER OLMAZ NE O ÖYLE" diyen sığ taraftar mı yönetecek kulübü, başkan mı? Eğer sizinkini taraftar yönetiyorsa, ya da yönetim taraftardan bu kadar korkuyor da ona göre hareket ediyorsa, neden Cola Turka?

geçen sezon son içerdeki ankaraspor maçında cola turkaya bariz küfretmişti taraftar ve beko tezaruhatları yapılmıştı. bende beko istiyorum halen reklamımız :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 Yıllık takiibim falan yok merak etme maskarada her yerde FBye saldırdıgın gibi buradada saldırıyorsun zaten varsa basketle ilgili bi sıkıntın git basket topicine yaz futbol bolumunde sacma bi topice post kasıyorsun, başkan final serisi veya derbilere elinden geldiğince gelmeye çalışıyor onun dışında diğer maçlara yönetim kurulundan en az 1 kişi gelir zaten aksini iddia ediyorsun tekrar diyorum sanırım Aziz Yıldırımın sekreterisin değilsende buyur ispatla derim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...