Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Disappear said:

3.1.3 geldi, hala su mail clientina mark as read tusu koyamadilar. sirketteki bilgisayardan okudugum maillar cep telefonunada dusuyo, ya silmek zorundayim ya tek tek okumak zorundayim. bazen dayagi hakediyosun apple :/

ayni sorun bende de , kil oluyorum hep silmekten veya hizli hizli gecmekten
Sosyal ağlarda paylaş

app store'den banlama olayı yok, geçen ay 1-2 hackeri banlamışlardı sadece. yani kıranları değil kırma yöntemini geliştirenleri hedef almışlardı.
jailbreak sonucu telefon dengesizleşebiliyor ve tabi ki güvenlik ile ilgili problemler ortaya çıkabiliyor. artık ne yaptığını bilmeden program yükleyebiliyorsun vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

delircem ya. 2 gun onceye kadar hiçbi sorunu yoktu telefonun. dun aksam şarja koydum. bu sabah kalktığımda yarısından az pili vardı. bu kadar çabuk pili olur mu bi aletin yahu. daha 2 2.5 sene oldu alalı. pil değişirme tarzı bi olay var mı bu alette.
iphone 2g bu arada. ilk çıkanlardan yani. garantisi falan yok. ne kadar patlar bana bunu tamir ettirmek?
Sosyal ağlarda paylaş

günümüzde son kullanıcıların paralarıyla satın alabilecekleri en yüksek teknolojiyi barındıran ürün.

itunes store dan program indirmeye (bedava ya da paralı) alışan türk insanı umarım bir gün music store ile de kavuşturulur. ancak gerçekçi olmak gerekli müyap'ın izlediği politika sayesinde bu imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...