Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPhone

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Türkcell de duyurmuş 3GS 28 ağustos

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/cihazlar/iphone/iphone3GS

Açıklanıcak fiyatlara göre belki yurdışı cihazımı satıp garantili ve kaskolu alabilirim. Zira bildiğiniz üzre appleın sunduğu uluslararası apple care garantisi Türkiyede bi işe yaramıyor. Yurtdışı 3gs alıcaklar bunu değerlendirsinler almadan önce. Ama fiyat farkı çok olur tabi 3gs'nin Tr satış fiyatı 2000 TL civarında olması bekleniyor US 32 GB fiyatı $699 + yaklaşık %10 Tax
Doğubank fiyatları 32 GB 1400 TL 16 GB 1300 TL
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
avea bencede bu konuda geride kaldi ama blackberry storm konusunda en iyi paketi sundu. avea'nin alt yapisi biraz daha guclu olsa blackberry strom pek bi yakisirdi..

bende acikcasi vodafone'dan iyi bir paket beklemiyorum ama umarim bu sefer bizi yaniltir ve turkcell'i bu konuda gecer..
Sosyal ağlarda paylaş

iphone öle ya da böle başka güzelliklere de sebep oluyor. ahanda flickr'a yüklenen fotoların çekildiği makinelerin dağılımı.
http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2009/08/iphone-most-used-camera-flickr-1-1.jpg

hiiç yalan söylemeyim sıradan, bayağı foto çeken/çekecek adamların gidip dev SLR'ler almasına acaip gıcığım.. sopalamak istiyorum bu "olm param var nan işte gerisini sen türet!" adamlarını. bre dingil makineyi tutup çekiyorsun, ne bilgin var, ne de çaban. tek makine ile kral olunsa her zengin f1 şampiyonu olurdu mal oğlu mal!

ohhh rahatladım işte. neyse bu tek kliklik, sadece gösteriş manyağı çabuk foto çekti dikkat edersen tayfası moda diye iphone ile çekmeye başlamış.. iyi olmuş bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
itunes 9 ile birlikte dvd ve bluray oynatma destegi gelecekmis efenim. birde facebook gibi siteler ile iletisim kurabilecekmis artik itunes..

bu arada vodafone ve turkcell web sitelerine iphone 3g s icin bolumler acmis. sanirim kontratli paketlerini 28 agustos'da duyuracaklar..
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla 3.0 ile JB işlerinin tadı kaçtı biraz, getirileri azalırken yapmak da zorlaştı. JB'li 3.0 kullanırken 3.0.1'e geçti diye bütün rehberi şusu busu giden insanlar duydum son zamanlarda mesela.

Bedava program peşindeyseniz de haftada 3-5 dolar verin adam gibi hızlı ve güncelleyerek kullanın derim, AppStore'dan güncellenmiyor o kaçak programlar çünkü, takip edip elle güncellemek gerekiyor her sefer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...