Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMP takımına Priest arıyoruz.

xunn

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, realm ve battlegroup forumlarıyla beraber burada da deneyelim dedik şansımızı.

Bahsettiğim gibi 3v3 takımımıza bir priest arıyoruz, hedefimiz Vindication bg'sinde Rank 1 alıp oradan ESL ön elemelerine katılıp nereye kadar gideceğimizi görmek.

Arkadaşım da ben de Glad'ız, hatta o 4 sezon Glad + S5 Vengeful Glad.

Böyle işte, ben çok iyiyim, varya aklınız uçacak diyorsanız bir pm atın konusalım.
Sosyal ağlarda paylaş

önce zunu saplarım bu sırada neylot priesti polyler
hepi birlikte rogue a dalarız
sap bittiginde arcueid fearlar ben vanish basıp tekrar saplarım
neiloth da novaya alır
tabi bu sırada rogue ölmüş olur hemen sap bitmeden priesti keseriz (rogue pillar arkasında oluyo bu sırada ki heal alamasın)
zaten 3v1 kalan ahmet de alır 3v1 i ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Aililath said:
hmm aynı kişimidir bilmiyorum açıkcası ama "Acimasiz Kemal" Kemal nickli bir gnome female magedi Vanilla zamanında.

"Bi fireball atarım, 15-20 hpsi kalır gider staffla vurup öldürürüm adamı rencide ederim" fln gibi bişeler yazmıştı.

female degil male.

onun adi acimasizkemo
o herkesi keser.

sadjksadjkajsdagfd
Sosyal ağlarda paylaş

kim bastan fail olan arena sisteminde kasmak icin gider transfer parasi verir realmini terkederki? varmi lan ole adamlar?

bide sistem harbi super, 0 ratingli 3-5 mac yapip eglenelim mantigiyla actigimiz takimimiza 7 kere 2000 ustu takim geldi ustuste ki bunlardan biri 5 kez geldi ve adamlar su anda battlegroup 3. su

ciddi ciddi kasmak istesek heralde kafami duvarlara vururdum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...