Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

said:

Priest

Shadow

* Vampiric Touch's replenishment effect now regens 1% of the maximum mana per 5 sec. (Down from 0.25% of the maximum mana per second)

Korkutucu bir yenilik bu.Umarım shadow dpsin zayıflığını kapatmak için konulan bir yenilik değildir.PTR'a geçemedi karakter daha deneyen varmı dps olayını nasıl 3.2de sp durumu?

Neyse ej falan karıştırayım ben tırstım valla =P
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan için konumu güzel sp'in ben onu farklı okuduğum için tıpkı tbcde yaşanılan SSC sonrası geara göre scale muhabbetinden (Millet alıp başını gitti biz yerimizde sayıyorduk falan) düşüş gibi olacak diye huysuzlandım sadece.
Dediğim gibi tamamen benim dikkatsizliğim es geçin bunu eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Argent Confessor
Experience 5 different memories.
The Faceroller
Kill Eadric the Pure with his own hammer.
I've Had Worse
Defeast the Black Knight in 10 minutes while wearing all blue items, before 3 Volcanos erupt, while everyone in the group has at least 1 stack of Spurting Blood and there are no shamans or paladins in the party but before you spend at least 1000 gold in repairs wiping to the Black Knight.

ahah üçüncüsü nasıl bir achievementtır lan.. dalga mı geçiyor bunlar =).. argent coliseum, beklediğimden daha hareketli geçecek sanırım..

ayrıca, argent confessor encounterı da çok eğlenceli gözüküyor.. şimdiye kadar savaşma fırsatı bulduğumuz (veya bulamadığımız :P) bossları karşımıza getireceği söyleniyor (kesin bir açıklama yok henüz ama)..

listede hogger ve algalon bile var ehueh..

Liste

Wrath of the Lich King

Algalon
Cyanigosa
Eck
Heigan
Ignis
Ingvar
General Vezax

The Burning Crusade

Delrissa
Entropius