Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.2: Call of the Crusade

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

Masquerade said:

sağlam bütçeniz varsa ahye konan tüm kırmızı epic gemleri çekin mesela 100, 150, 200 golddan. siz 300 golda koyun. yönetin ahyi. :p

oyle olmuyor işte , AH yi yöneticem diye 3000 gold kaptırdım ben :D

adamlar sıkılmadan üşenmeden yenilerini koymaya devam ediyorlar

örneğin 20 gem var 10u düsük bidli sizden aldınız yeniden koydunuz sizin gemleriniz satılmadan o ucuz gemleri koyanlar yeniden ucuz gem koyuyorlar

10 20 30 40 50 60 derken elinizde mal fazlası oluyor ama satış yapamıyorsunuz sizde basliosunuz fiyat kırmaya vs başedilir gibi değil bazı serverlarda. yani cok muazzam sağlam olması lazim cebinizin bide cok vakit lazım AH başında

o olay sundan dolayi olmuyor fiyatlar malin miktarina gore ve serverda saatin kac olduguna gore paso oynuyor ; mesela bizim serverda ben de o yuzden gunun farkli saatlerinde azar azar koyuyorum sattikca.gunduz 95golda sattigim crusader enchant scrollu gece kimse koymamisken 150ye koyup satmisligimda var.

Keko gibi auctioneerla yapmaktansa tum satis islerini az dusunmek yararli.mesela kendimi dusunuyorum en cok gece gec saatlerde daralip alt acip kasmisimdir insanlar da oyle yapar diyip ona gore ticaretimi yapiyorum.

Ha super miyim para babasi miyim ? degilim. Ama gozlemlerimi aktarayim dedim benim parada pulda ihtiyac fazlasinda gozum yok :)

edit : utandim yazim hatalarimdan ve paragrafsizligimdan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...