Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EksiSozluk yazar alimiyla ilgili

Evolution

Öne çıkan mesajlar

ya sürüsüne 15-16 yaşında insan girdi o yüzden diyorum. şimdi niye 15-16 yaşındakilere laf ediyosun demeyin genellikle bu tipler lamer sınıfında oluyor[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

valla sözlük sapıttı acaip yavşaladı. Yarın iddaya girerim 1000+ çaylak yazar olur. Bu bayağı iyimser bir rakam daha kötüsü 3000 lere kadar ulaşabilir. Ve 1 hafta açık kalsın işte o zaman çöker bence.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam 15 - 16 yaşlarındaki arkadaşlar biraz garip oluyor flood fln lakin bugun bitanesiyle haşır ve neşir oldum icq da ama lamer demek biraz garip geldi bana herneyse sözlük adetiyse bu yawaş yawaş öğreniriz bizde..[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

bende üye oldum
bende çaylağım
ve tek bir amacım var onu yaptıkdan sonra sileibvlirler çok önemli dğeil[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ekşi sözlük bone. küfürlü chat.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...