Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JC NERF! =((

axedice

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar bu kadar ağlanmaz ama ayıptır, nerf geldiya illa suyunu çıkartacaksınız. warriorlardan farkınız olsun, hoş warriorlar 2.6k rating yaptıktan sonra nerf ün ne anlamı var bende anlamadım ama..

Herneyse JC olmayan bir adamı düşünün o napıcak, sözgelimi mavi slotuna mor bir gem takıp metasını çalıştırıcak. biz napıcaz yine aynı mavi slota yine aynı mor gemi takıcaz ama prismaticlerin statları arayı kapatmış olacak.. Bunun arkasına da whine yapılmaz, apaçık. Ha ilerde diğer prof lara buff gelince geriye düşermi bilmem o zaman sövün istediğiniz kadar..

36 pointle aldığı talentın verdiği combat charge'ı sanki istemiyomuş gibi davranıp(0 crit olsa bilece alacakken), easy killerle piyasa yapan sonrasındada ühühüh ama bizi bitirdiler diye ağlayan bitik warriorlar bi düşünsün. Öteki tarafta engineer'lar napsın harbi harbi bitirdiler adamları. bot işlevsizleştirildi, keza gözlüklerde.. arenada kullanmadıktan sonra rp mi yapsın adamlar, silvermoon'a gidip bloodelflerimi dikizliycek "la la la çıplah gösdertiyomuş" ??

Dip not: JC'yim Eng'le alakam yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
36 pointle aldığı talentın verdiği combat charge'ı sanki istemiyomuş gibi davranıp(0 crit olsa bilece alacakken), easy killerle piyasa yapan sonrasındada ühühüh ama bizi bitirdiler diye ağlayan bitik warriorlar bi düşünsün.

AHAHAHAHAHA

adam bildiğin feci dürtüyor :D

/summon Oktayca the warrior with 3 epics.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bana ne siz yetersizler jc kasmadıysanız? BANA NE LAN?

Bi kere prismatic verdiysen onu koruyacaksın hacı ben onu bilir onu söylerim. Sırf prismatic veriyor diye kastım ben mesela, yoksa gider bs kasarım ins kasarım bonus toplamda değişmiyor.

Ama jcnin özelliği gemlerin prismatic olması. DAHA İYİ DİYE GİTTİM JC KASTIM. Jc kasabilecek kadar iyi olmayanlar da oh oh biz kasmadık diye kına yakıyor. BLİZZARD BİŞEYLER YAPSIN
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:

36 pointle aldığı talentın verdiği combat charge'ı sanki istemiyomuş gibi davranıp(0 crit olsa bilece alacakken), easy killerle piyasa yapan sonrasındada ühühüh ama bizi bitirdiler diye ağlayan bitik warriorlar bi düşünsün. Öteki tarafta engineer'lar napsın harbi harbi bitirdiler adamları. bot işlevsizleştirildi, keza gözlüklerde.. arenada kullanmadıktan sonra rp mi yapsın adamlar, silvermoon'a gidip bloodelflerimi dikizliycek "la la la çıplah gösdertiyomuş" ??

Todesengel said:

AHAHAHAHAHA

adam bildiğin feci dürtüyor :D

/summon Oktayca the warrior with 3 epics.

Cellobello said:
e haksızmıyım ama :D bu kadar ağlanılmaz

Ahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Skinning atıp JC almıştım, çuvalla para gitti kasarken ya.
Bi de dragon's eye'ların dailyler ile yapıldığını da unutmamak lazım, para vermediğin sürece ki o da vakti zamanında tanesi 160g idi. 3 günlük daily gitti yani.
Raid yap(a)mayan JC'ler silcek profunu. Hakkını versin Blizz :p
Sosyal ağlarda paylaş

Raid yapanlar da siler belki. Jc'nin diğer proflara göre hiç bir artısı kalmadığına göre başka ufuklara yelken açma vakti gelmiş.

Alchemy var şu anda silmeye kıyamamıştım. Gayet güzel buff verip bide raid masrafını kısıyor kalsın zaten. BS kasmak lazım yeni BoE itemların recepielerde dünyanın parası var.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi oldu iyi, prospect ti prismatickti gemlerin ticareti en rahat olan sey olmasi filan derken herkes JC oldu bir esprisi kalmamisti

kasmasi cok pahalli degil, gem bulma sorunu yok, TBC deki gibi mavi recipelara astronomik fiyatlar vermek zorunda degilsiniz, JC trinketleri hala bazi classlar icin cok iyi filan dah ne olsun

engineering TBC den beri duzelmedi hic aglamasinlar, vanilladan beri ticari bir getirisi yoktu injectordi motorsikletti filan onu duzelttiler anca onun disinda eski tas eski hamam eng ve adamlarda eng in bole aptal bir prof olmasindan memnun gayet

ben salak helikopter cikana kadar kasmamistim, vanilla boyunca hunterlari arrow icin eng e mahkum etti blizz TBC de rep arrowlar ile bunu kaldirdilar fishing icin bisiyler vardi onu kaldirdilar en sonunda engineer in olayi olan zevkli oyuncaklar icin dalaranda dukkan actilar dedim bu proffesion benim icin bitmistir sildim alchemy kastim taaa wotlk in ilk hafta
Sosyal ağlarda paylaş

Para olayı rezalet cidden. Wotlk'nin ilk zamanalrında fena diildi yine, bi scarlet ruby 120g'ye falan gidiyodu da son zamanlar resmen ayağa düştü, 60g ya ayıptır. Bi forest emerald'ın tanesi 5g ah'de. Zaten depozitosu 1.5g, kendisini vendora 3g'ye satıyosun, 50s için mi kırıyoruz saroniteları o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...