Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1.2

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:
6k vuruyorlardı şimdi 8k falan vururlar heralde. 7k da chaos bolt vuruyor gg. (Bu değerler 900 resiye vurdukları dmg. xD)

Üzerinde immolate olan hedefe incineratein landing damage'ını %30 arttırıyor gibi düşünülmüş her tarafta.

Üzerinde immolate olan hedefe incinerate'ın immolate etkisinden aldığı bonus damageı %30 arttırıyor.

Yani rank 4 incinerate immolateden 145-169 bonus damage alıyor, 5/5 fire & brimstone bunu %30 arttırıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
O kadar abzürt bir yüzde nerfü değil aslında. Zaten yüksek warrior'ların crit oranları, yine %50 üstü critleyecekler. Tabii diğer yandan %50 ihtimalle de critleyemeyecekler artık.

bir kaç tane ss aldım; zaten kesin crit inmiyordu ms juggernaut buff varken. içerdeki bilgisayarıma geçebilsem ulan ibiş blizz zaten %100 crit olmayan şeye nerf mü olur diye başlık açıcam. (%27 crit + cogırnot buff varken critlemiyor sdfgsdf)
Sosyal ağlarda paylaş

nameless said:
deadwoll said:
O kadar abzürt bir yüzde nerfü değil aslında. Zaten yüksek warrior'ların crit oranları, yine %50 üstü critleyecekler. Tabii diğer yandan %50 ihtimalle de critleyemeyecekler artık.

bir kaç tane ss aldım; zaten kesin crit inmiyordu ms juggernaut buff varken. içerdeki bilgisayarıma geçebilsem ulan ibiş blizz zaten %100 crit olmayan şeye nerf mü olur diye başlık açıcam. (%27 crit + cogırnot buff varken critlemiyor sdfgsdf)

Oyunda bazı buff'lar var, crit yeme şansını düşürüyor. Sanırım glyph'li barkskin 25% düşürüyor, adam'ın resilience'ı da 10% crit şansını sen de 1% falan rollemişsen critlemeyebilir : )

Veya priestlerin blessed resilience'ı crit immune yapıyor 6sn boyunca falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Wintergrasp haftalık oldu diye sızlarken şunu gördüm T_T

http://blue.mmo-champion.com/1/17223065238-wintergrasp-temporarily-disabled.html

We have shut off Wintergrasp on all realms while we investigate an issue which caused the games to reset prematurely. Thank you for your patience, and we will re-activate Wintergrasp once the issue has been resolved.

honor farm yalan oldu kökünden
Sosyal ağlarda paylaş

Alt karakter olarak Druid kasma - Check
Guild tarafindan Naxx'ta boostlatilma - Check
Tum para harcanip 405'e kadar Engineering kasma - Check
Yeni alinan epic botlara Nitro Boosts Enchanti basma - Check
1 saat sonra Mmo-Champ'de removal yazisini gorup yikilma - Check

The engineering boot enchant, Nitro Boosts, will no longer be usable in rated or skirmish arena matches.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
* Scourgeborne 4-Piece Set Bonus: The runic power gain has been reduced to 5 runic power from 10 runic power.

Deep frost a darbe geldi yine.. Zaten Bu Ş...ler millet unholy veya blood dps takılsın frost tanklasın diyorlar.

Anlamıyorum bu blizzardı. Satıcam karakteri kapak olsun..

less qq more pew pew

wotlk ilk geldiğinde unholy adam tanklıyodu pvp yapıyodu dps yapıyodu blizzard biyerlerde sıçtığını farketti bu seferde bütün ağırlığı ters tarafa yükledi şimdi arena frostlarla doldu, dpsde yaptılarmı bilmiyorum. Ama normalmi gel sen söyle..

buarada warrior oynayıp dengesizliğin farkına varamayanlarda biraz durup düşünsünler %100 rakamının anlamı nedir karşı tarafa şans bırakırmı.. Retal niye var?
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de bu sefer de pvp'de frostla kukreyen cengaverleri durduralım diye tankları da nerflüyo blizzard.Su herifler biseyin ortasını tutturamiicak galiba.Abi yapsınlar frostu paladinin/warriorun protection agaci gibi.Sırf tanklamaya yonelik olsun.Ulan Unbreakable Armor alıcam diye heryerimden +dmg fıskırıyor.Is-te-mi-yo-rum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Priest nerflerini biraz gereksiz buluyorum. Zaten skillrange'i çok yüksek olan bir healer class ve dünya kadar dispel resistancelı class yüzünden dispel spamle oom olabiliyorlardı.

hiç gerek yoktu yani mana bazlı nerf yemelerine. Warrioların MS crit'ine careface, ama charge glyph'inin yediği o nerf biraz fazla. Major glyphte 1 saniye braz histerik olmuş gerçekten. Tamam fazlaydı ama blizz'in eli çok ağır be arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
Silmişler? Dalga mı geçiyorsun? %100 nedir biliyorsun galiba? Zaten şu an pvp setinle %25 critin varsa juggernaut ile gelen %25 ile %50 crit atıcaksn bence cok mantıklı oldu. %50 şans iyi bir rakam.

onu almak için 36 talent veriyorum ben birde üstüne %75 nerf ve silmemişlermi diyecem komik olma.
Sosyal ağlarda paylaş

Rebell said:
Alt karakter olarak Druid kasma - Check
Guild tarafindan Naxx'ta boostlatilma - Check
Tum para harcanip 405'e kadar Engineering kasma - Check
Yeni alinan epic botlara Nitro Boosts Enchanti basma - Check
1 saat sonra Mmo-Champ'de removal yazisini gorup yikilma - Check

The engineering boot enchant, Nitro Boosts, will no longer be usable in rated or skirmish arena matches.

ulen.... 3-4gün önce 450 mining sildim 450 eng kastım... şimdi nitro boots mu kalktı... şaka gibi

oktayca said:
Todesengel said:
Silmişler? Dalga mı geçiyorsun? %100 nedir biliyorsun galiba? Zaten şu an pvp setinle %25 critin varsa juggernaut ile gelen %25 ile %50 crit atıcaksn bence cok mantıklı oldu. %50 şans iyi bir rakam.

onu almak için 36 talent veriyorum ben birde üstüne %75 nerf ve silmemişlermi diyecem komik olma.

bide o talente sadece MS crit için mi vermiştin yoksa combat içi charge atmanın hiç bi avantajı yok yani? ha bide normalde inmiyosun bladestorm'a kadar demekki juggernaut alıp gerisini prot fury falan mı gidiyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...