Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok içtim

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

pardon. ben mesajı yollarken dartanian hala cevap yazmamıştı. aşıklara acı çektirdim biraz kusura bakmayın internetim çok kötü burda. yok öyle bişey. her şey oluruna varır. ayrıca eskisini unutmak için yenilerine yelken açmak lazım. ama yok eskisini unutmak istemiyorum diyorsan git yalvar. köle ol. yap bunu dostum egonu kenara bırak. ama yine de olmuyorsa yapacak bir şey yok. izmirde olsam mutlaka gelirdim 2 bira içerdik. böyle konuştuğuma bakma çok bir şey bildiğimn yok benim de. sadece canım sıkıldı ve paticiğe yazmak istedim bu topiği buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gözümü kapattığımda onu görmekten bıktım..Her metrekarede aklıma geliyo yapıcak bişiim yok odamda (yanlış anlaşılmasın) evimde çarşıda çarşıdaki o aptal sokaklarda, bornovada,alsancakta,hiltonda,bostanlıda,dersanede her yerde çok sıkıldım çıksın istiyorum atayım kalbimden hatta başkasına platonik olsam bile yeter ama işte :S

@bella: Odunluk değil ya öyle biri oluyo ki şeyine takmazken takıveriyosun aşkın oluyo o senin...sahipleniyosun hiç bitmicek gibi geliyo :S bi gün aniden sonunun oolduğunu anlıyosun ve yıkılıyosun..

@kazım: Hacı yapcak bişiimiz yok şu an bişi desem sen kimsin? pardon tanıyamadım diye mesaj atar...Çok koyuyo Tolgaya çok güveniyorum seviyorum herşeyim falan diyipte...Herşey yalan mıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
@bella: Odunluk değil ya öyle biri oluyo ki şeyine takmazken takıveriyosun aşkın oluyo o senin...sahipleniyosun hiç bitmicek gibi geliyo :S bi gün aniden sonunun oolduğunu anlıyosun ve yıkılıyosun..

anlıyorum fakat öyle bir an oluyor ki köpek gibi sevsen bile birden herşey kesiliyor inan bana.çok küçük bi hareketi,bir göz devirişi,bir mesajı ne bileyim bunun gibi şeyler.senin ne mesaj attığını bilmiyorum ama "off" diye cvp atması bile açıklayıcı.kendini üzme çünkü bir zaman sonra hatırlayıp ne salakmışım diyeceksin.kesinlikle geçicek.herşey geçiyor.güven bana sen.hadi yüzünü yıka şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:
Dartanian said:

anlıyorum fakat öyle bir an oluyor ki köpek gibi sevsen bile birden herşey kesiliyor inan bana.çok küçük bi hareketi,bir göz devirişi,bir mesajı ne bileyim bunun gibi şeyler.senin ne mesaj attığını bilmiyorum ama "off" diye cvp atması bile açıklayıcı.kendini üzme çünkü bir zaman sonra hatırlayıp ne salakmışım diyeceksin.kesinlikle geçicek.herşey geçiyor.güven bana sen.hadi yüzünü yıka şimdi.

abi deli misiniz rakı için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...