Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şerefsizin dölü

kazýmkarabekir

Öne çıkan mesajlar

Harbi ama ya ne bu aldırıcam seni dövdürücem seni bilmemne ayakları ciddi ciddi ülkenin tamamı mafya sanıyo kendini be . Herşey dayanışma yüzünden oluyo ama ha "abi mevzu olursa söyle 50 adam toplayıp gelirim yardımına" dediği için yoksa 1v1 pvp yapcak adam çok az
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:
Tabii, aldıracakmış.

Bu tepkiye hastayım memlekette, sanki yurdun yarısı mafya. Hayır nereden geliyor bu güç-iktidar hırsı, kabadayılık, çakma mafyalık?

Bu kadar mı karaktersiziz?

Hayır, bir insanın sevgilisinin eski sevgilisinine hoş bakmaması anlaşılır bir durum, kıskançlık denen bir şey elbetteki var. Ama tehditler, ağızdan salya akıtmalar...

Bırak, hiç takma desemde demesi kolay. Ama en azından bir yüzünü yıka, aç camı hava al. Biraz faydası olur.

kişisel yasalar amerikan yasaları gibi olsun.. evinde saldıranları vurursan cezadan vs yırt ya da tehditlerin hakikaten peşine gidilsin, açtığın dava kısa sürede sonuçlansın isterim

herkes çakma dayı, çakma mafya..
Sosyal ağlarda paylaş

kazımkarabekir said:
gittim evine kapıyı çaldım annesi açtı o arada arkadaşım asansörden inerken görmüş,yasemin evde mi dedim yurtdışına çıktı dedi korkudan öeh.sadece beni arayan mafya bozuntusnun nosunu istiyecektim halbukki

rozetini ve silahını masaya bırak roger.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...