Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alex'te Mutlu Son.

Holy

Öne çıkan mesajlar

said:
Infeqted, 19 Mayıs 2004 14:27 tarihinde demiş ki:
bi kere ismi alex olan futbolcudan nehayir gelir, travesti dansoz ismi gibi

Alex dansöz ismi değil sadece dansözün ismi alex. alexander da diyebilirsin ki bu isminde türkçeye geçmiş hali iskenderdir[signature][hline]Free your mind
http://www.ilovelivtyler.com
Sosyal ağlarda paylaş

Huhu Beşiktaş devreye girmiş.
Alsalar süper olur aslındada.
gelmez herhalde.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe barça anlaşmış die haber geçti tv'de[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

Fener 10 küsür milyon EU weriyo klübüne
Kendisinede 4 küsür milyon yıllık veriyolar
1.si bjk yi satsan okadar para etmez.

2.si Toshack, rahim, amokachi
isimlerini aynı yıl içerisinde kadrosunda bulundurmuş bi takım varken kimse alexe travesti yakıştırması yapamaz =)

[Bu mesaj Vodan tarafından 23 Mayıs 2004 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda Alex ile de kulübü ile de anlaşılmış durumda. Beşkitaşın girdiği ise tamamen yazış. Barca girdi diye duydum ama alamıycak. Alırsada harcanır. Fenerbahçe için tek sorun adamın kayınpederi. Bonservisinin 1/4 ü kayınpederinin elindeymiş ve kayınpederinin ikna edilmesi için uğraşılıyormuş. Ne biçim bir insan kayınpederine verir ki bonservisini![signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

ne lan bu tarlada çalışmaya ırgat mı alıyolar ya. Zohaha Kayınpederi herifin bonservisi,ne ortak. Eheheu[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

Kayınpederi hatırladığım kadarıyla geçen sene fb alexi isterken alexi ikna etmeye çalışmıştı bizim yöneticilerin onunla arasının iyi olduğunu sanıyorum.

BJK girmiş olabilir devreye inanırım fb nin paraları kıskanıp fb nin biraz daha kan kaybetmesi için yapmış olabilir gs ve bjk bunu yıllardır yapıyor fb nin istediği futbolculara.
Örnek: Pierre v. Hoijdonk.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Efenim bizim teknik heyet sizin damadı brezilya liginde görmüş beğenmiş...[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ Tey,Tey,Teyyy..
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./ Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları... Powered bY Korax & Pascal.Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

yıldırım demirören alex'in menejerine fb ne kadar veriyosa biz daha fazlasını vericez seneye takımımda görmek istiyorum gibsinden bişey demiş..

fanatik'te yazıyodu sanırım yada fotomaç bilmiyorum yani kesin sallamadır.

p.vhoiijdonk için biz devreye fln girmedik kim sıktıysa iyi sıkmış alakamız bile olmadı bi tek tam 10 sene önce 24 yaşındayken alınıcakmış o adam beşiktaş'a gordon milne yetersiz bulmuş maeoh..

öyle işte..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş 70-80 milyon$ transfer bütçesi çıkarabilirmiş şu anda.Ama yönetim boşluğu olduğundan tek kuruş harcanılmıyor.Yeni yönetim yapıcağa bütçeye göre transfer olucak.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 25 Mayıs 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
Beşiktaş 70-80 milyon transfer bütçesi çıkarabilirmiş şu anda.Ama yönetim boşluğu olduğundan tek kuruş harcanılmıyor.Yeni yönetim yapıcağa bütçeye göre transfer olucak.

tl değil mi?¿

*gsliliği tutar..*[signature][hline][b]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 25 Mayıs 2004 21:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 25 Mayıs 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
Beşiktaş 70-80 milyon$ transfer bütçesi çıkarabilirmiş şu anda.Ama yönetim boşluğu olduğundan tek kuruş harcanılmıyor.Yeni yönetim yapıcağa bütçeye göre transfer olucak.

CUSH OHA bea[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...