Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alex'te Mutlu Son.

Holy

Öne çıkan mesajlar

Sarı lacivertli kulübün yöneticilerinden Mahmut Uslu ile Ali Yıldırım, dün Paris'te Cruzeiro'nun Başkanı Perrela ile buluşup, anlaştı ve bağlayıcı sözleşme imzaladı.

Kendisiyle daha önce anlamşa sağlanan Alex'in transferinde böylece pürüz kalmadı. Alex resmi imzayı ise İstanbul'da düzenlenecek törenle atacak.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Cthulhu +1
Gerçekten iyi bir transfer bole bi oyun kurucuya ihtiyacı vardı fenerbahçenin cl için ama yine en büyük korku Ortega gibi çıkması ama bu herif en azından yalnız olmayacak Nobre var,Luciano var inşallah başarılı olur..[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

bir yıldız daha kayıyor desem.... :D[signature][hline][b]-Asitin üstüne baz döktüm; maksat PH oLsun..
-Ana gibi yar oLmaz,Bağdat gibi diyar oLmaz ama BAĞDAT BOMBALANIR...
-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o yıldız Fenerbahçe'ye gelipte türk takımlarına kaymasında yanlışlıkla. :D[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 20 Mayıs 2004 11:01 tarihinde demiş ki:
Valla o yıldız Fenerbahçe'ye gelipte türk takımlarına kaymasında yanlışlıkla. :D

olmas bişi korkma sen :D
huueh iyi bakın o adama :D ortegaya benzemesinde..
Fener cok futbolcu harcadı...[signature][hline][b]-Asitin üstüne baz döktüm; maksat PH oLsun..
-Ana gibi yar oLmaz,Bağdat gibi diyar oLmaz ama BAĞDAT BOMBALANIR...
-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...