Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Gerçekler

necatiforever

Öne çıkan mesajlar

wow da başından beri party invite vardı ama mevzu o değil. biz baya baya oynamaya başladık ama ui nin adam edilmesi cidden gerekiyor. R tuşu tamamen gereksiz. silah değiştirme olayı çok yavaş ve stabil değil ama umarım düzeltirler. Ha interface size göre mükemmeldir orasını bilemem ama ben ve diğer 3 arkadaşımın tek yakındığı nokta interface...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
D@rkwish said:

2 aydır oynuyorum ve bu dediğin olay başıma bi ilk hafta geldi 1 kez ondan sonra bir daha olmadı nedenini bilmiyorum olsa emin ol buna en çok sinirlenicek insanlardan biriyim çünki çok temiz ölmene yol açar bu durum savaş ortasında olursa ve eğer sana sürekli oluyorsa oyun içinde "/gm_help mesajın" komutunu kullanarak yardım isteyebilirsinki gm ler çok hızlı cvp veriyorlar genelde(3 dakikadan 2 saate kadar beklediğim oldu max)

Arkadaşım sen beni ya gerçekten anlamıyorsun ya da anlamıyor ayagına yatıyorsun. Tekrar iyi niyetimle dedigimi anlamadıgını varsayarak asagıya bir daha yazıyorum. İyice bir veya daha fazla (artık kac kere gerekiyorsa) oku sunu.

necatiforever said:
Silah değiştirme UI nin hantallığından etkileniyor. İnsan combat sırasında bu tip şeyleri spamlar ancak UI o kadar hantal ki önce basılan tuşları bir queue ya alıyor ve bekliyor. Sen o sırada tuş çalışmadı die bi daha bi daha basıyorsun. Ama UI bu tuşları queue ya almaya devam ediyor. Sonra birden bire o tuşlar çalışmaya başlıyor yani adam eline silahı bi alıyor bi bırakıyor bi alıyor bi bırakıyor sen artık kaç kez bastıysan o tuşa ve en son elinde silah mı olacak ne olacak artık şans kader. Sonra bi kere daha soğuk kanlılıkla tuşa basıp sabırla beklemen gerekiyor ki eline silah alsın.

ben sana burada bir bugdan söz etmiyorum ki sen diyosun bana benim başıma bir defa geldi. UI aşırı derecede hantal yapıda bundan bahsediyorum. Acaba bu adam kaynak kodları buldu kendine farklı bi ui mi yazdı kendine. Biz cebelleşiyoruz bu ui ile. Neyse Wow, uo, vs vs oynadım diyorsun. Allah aşkına bu oyunları oynadıktan sonra deme yani ui super bi tek journal web based o biraz kötü. (ki o da beter bi durum)

Haa journal kötü journalı pek acmıyorum demissin hatta belli sayı vermissin bilmem kac kisilik gruplarla takılıyosun. abi sen arkadaslarını journal acmadan nasıl online olduklarını görebiliyosun. Benim üc beş tane oyundan tanıgım insan var online olup olmadıklarını görebilmek için elim mecbur acıyorum. Hepsini gectim 2200 killim var demissin journal acmadan bunu nasıl görebiliyosun yolu varsa bizede ögret.

Daha ui konusunun içinden çıkamıyoruz ki diger eleştirecegim taraflarına geleyim de sen onlara da bir "kulp" bul. Gerçekten bu konuda çok iyisin ve o zaman verecegin cevapları merak ediyorum.

Açıkçası benim asıl takıldıgım ve garibime giden sey oyuna hicbir sekilde toz kondurmaman. (lütfen bana, bende oyunun kötü taraflarından yeri geldiginde bahsediyorum ayağı yapma, gerçekten üzersin beni ;) yukarıda Allah var, kandırmayalım birbirimizi) Çizdiğin tablo tamamen pembe bulutlar üzerinde bir tablo. Sen mükemmeli tarif ediyorsun öyle olmadıgını söylesende, ama gercek bu degil. Tamam oyun iyi ve belkide piyasadaki en iyi mmorpg de olabilir ama! su anda kesinlikle degil. Hatta su anda ortalamanın altında çünkü hala oyun bitmemis durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca, senin bu forumlara ne kadar zaman ayırdığını ve yüzlerce postunu gördükten sonra ben de biraz forum köşelerinde zaman öldüreyim dedim ama haklısın sana uymamam lazım. İşi gücü olmayan boş bir adam değilim çünkü. Bakıyorum da artık aymazlığa vurmuşsun kendini. Zaten bu oyun konusunda daha fazla hezimete uğradıkça izleyeceğin yöntem de bu olmalı. Yoksa altından kalkamazsın.

Not: KRAL ÇIPLAK başlığının kilitlenmesi de pek bi manidar.:D :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

UI süper demedim hiçbir mesajımda dikkatli oku derim ancak işini görüyor açıkçası ben hantal bulmuyorum(hotbarlar için bu) onun dışında journal ı friendlist felan için kullanmıyorum çünki clanımda online olan herkes her online oldugunda mesaj geliyor system chat e ki sürekli açık bir chat benim için.Herkes nerdeyse ventriloda zaten ki bu program artık mmoların şart programı, allianceda biriyle konusmam gerekirse alliance chat var yada biri online mı diye kısaca "/msg Ad Soyad ordamısın" ı kullanabiliyorum ki yazı yazmak çok daha basit bir journal kullanmakdan DF de de böyle WoW un social bilmemnesindede eğer hızlı yazabiliyorsan :) 2200 killide geçen gün bir clandan kaç kişiyi kesmişim diye journala baktığımdan gördüm ancak dediğim gibi çok nadir bakıyorum journal' a ki bu demek değilki herkes böyle onada saygı duyarım ama dediğim gibi journal kullanmamak çok basit.

Oyunda hata bol eksik bol ama benim için çok büyük bir durum değil o yüzden yazma gereği duymuyorum ki birkaç ufak bişi yazmıştım sanırım.Bence şu andaki en rezil durum 24 saat player şehirlerinin siege edilebilir olması yani Window of Opportunity olayı yok ama birçok insan buna bayılıyor bu sayede dahada hardcore oyun diyor vs vs. Al kötü düşündüğüm bir şeyi yazdım oyunla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
@neco

abi derdin ne oyunla.

bırak isteyen oynar, istemeyen oynamaz.

mmo police mi oldun, ne bu ya.

İnsanlara duymak istediklerini söylediğin müddetçe yalan dahi olsa fazla tepki almazsın. Ancak duymak istemediklerini söylediğinde doğru bile olsa herkes seni yadırgar. İnsanların duymak istedikleri nedir? darkfall oyununun çok imba olduğu. Duymak istemedikleri ise bu oyunun patlak olduğu. Benim neyime mmo polis olmak? Ama bazı serseriler çıkıp da yalan yanlış milleti kandıraya çalışıyorsa dur demek lazım. Ya da ben tasosla görüştüm para vermedi diyecek kadar kendini aymazlığa vuruyorsa ki bu açıkca dolandırılıcıktır. Benim diyecek fazla bi lafım kalmıyor. Polis olarak kalmak bence çok iyi bir durum. Kendimi tebrik ediyorum böyle doğru bir yolda olduğum için. Ben polis olmaya razıyım. Şunu unutmayın kimse bu oyunu almadı ve para vermedi diye bana kızmaz ve kulağımı çınlatmaz ama tam tersi için aynı şeyi söyleyemezsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

necatiforever said:
Ayrıca, senin bu forumlara ne kadar zaman ayırdığını ve yüzlerce postunu gördükten sonra ben de biraz forum köşelerinde zaman öldüreyim dedim ama haklısın sana uymamam lazım. İşi gücü olmayan boş bir adam değilim çünkü. Bakıyorum da artık aymazlığa vurmuşsun kendini. Zaten bu oyun konusunda daha fazla hezimete uğradıkça izleyeceğin yöntem de bu olmalı. Yoksa altından kalkamazsın.

ulan ne sacma bi adammissin be arkadas
hane ben begeni postlarindan cok elestiri postlari taraftari bi insanimda
bu darkwish denen adam oyunun saticisi deil
distrubotur deil
yazari deil
adam oynuyo zevk aliyo yaziyo
ole bi yaziyosun ki sanke oyun kapansa darkwish iflas edicek baticak ondan yaziyo
adam oynamis beenmis yaziyo ne sacma is be bu
ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

necati senin wow gmlerinden biri olmadığını bilelim yav:D geldin burda blizzardın tr temsilcisi gibi daha yeni çıkmış oyuna b.. atıyorsun,arkadaşım bende oynuyorum bu oyunu ,aynı zamanda aoc de oynuyorum ,aoc da lvl sistemi var df de yok,aoc de loading ekranı var df de yok,şimdi aoc df den kötümü_?veya tam tersi,arkadaşım bence güzel bir oyun ui den bahsediyorsun,wow u boş haliyle kaç kişi oynuyor ,veya addonlar olmasa kaç kişi oynar,bence sen paranoid şizofrensin abi kusura bakma,çok ince ayrıntılar peşindesin,senin ilacını doktor olmadığım için yazamıycam ama teşhislerim doğrudur yani:d ,bide kesin eurogamerdeki herifler gibi 50 kere gank yedin o gazla geldin burda yazıon demi_? asdahsduashduasdhasudhasd
not:bide eve oynıcama dünyayı kurtaran adamı izlerim hiç olmazsa gülerim yav:d browser oyunu gibi oyunu burda mmorpg diye yediremezsin yani şahsen bana:D
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:
necati senin wow gmlerinden biri olmadığını bilelim yav:D geldin burda blizzardın tr temsilcisi gibi daha yeni çıkmış oyuna b.. atıyorsun,arkadaşım bende oynuyorum bu oyunu ,aynı zamanda aoc de oynuyorum ,aoc da lvl sistemi var df de yok,aoc de loading ekranı var df de yok,şimdi aoc df den kötümü_?veya tam tersi,arkadaşım bence güzel bir oyun ui den bahsediyorsun,wow u boş haliyle kaç kişi oynuyor ,veya addonlar olmasa kaç kişi oynar,bence sen paranoid şizofrensin abi kusura bakma,çok ince ayrıntılar peşindesin,senin ilacını doktor olmadığım için yazamıycam ama teşhislerim doğrudur yani:d ,bide kesin eurogamerdeki herifler gibi 50 kere gank yedin o gazla geldin burda yazıon demi_? asdahsduashduasdhasudhasd
not:bide eve oynıcama dünyayı kurtaran adamı izlerim hiç olmazsa gülerim yav:d browser oyunu gibi oyunu burda mmorpg diye yediremezsin yani şahsen bana:D

Ben bu zamana kadar oyunun bir özelliğinden dem vurarak onu yerden yere vurmadım. Beğenmem oynamam o ayrı. Ben darkfall ile ilgili hep ya buglardan ya da karşılaştığım bir takım problemlerden bahsettim. Ben bunları açığa çıkardığımda da kimse inkar edemedi. Ancak bazı arkadaşlar normalmiş gibi karşılamaya devam etti. Halbuki direk oyunu etkileyen buglar bunlar. Bunlar kimilerinin keyfini kaçırır kimilerinin kaçırmaz ama gizlemeye ne hacet?
Bunları gizlemek ne sana ne de bana birşey kazandırmaz. Amacınız darkfall'ı pof poflamak ve kendinize bir taraftar kitlesi yaratmak ise ben ve benim gibi birileri çıkıp mutlaka size KRAL ÇIPLAK diyecektir. Ben de demeye devam edeceğim.

Eve online hakkında yaptığın yorumlar senin ne derece mmorpg den habersiz cahil biri olduğunu gösteriyor. Ödül almış bir mmorpg oyunudur ve ödülüde en iyi mmorpg oyunu olduğu için almıştır. Şimdi ben o oyunu senin küçük beynine mmorpg diye sokamam.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
necatiforever said:

distrubotur deil
yazari deil
ole bi yaziyosun ki sanke oyun kapansa darkwish iflas edicek baticak ondan yaziyo
ahaha

Darkwishin uşağımısın sen? Onun ne tür zevkleri olduğunu bilemem o onun özel yaşantısıdır beni ilgilendirmez :D Ancak ben birşey hakkında yorum yaparken ve konuşurken eğrisiyle doğrusuyla herşeyin anlatılması taraftarıyım. Eğer ben ya da birisi bir takım buglar tespit edip onu da burda yazıyorsa ve insanların yanlış bilgilendirilmesini engelliyorsa bu karşı konulacak bir şey değildir. Desteklenmesi gereken bir harekettir. Eğer sen buna tepki gösterirsen düşeceğin durum budur. Oyun patladığında sen de patlarsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

necatiforever said:
BonePART said:
necatiforever said:

distrubotur deil
yazari deil
ahaha

Darkwishin uşağımısın sen? Onun ne tür zevkleri olduğunu bilemem o onun özel yaşantısıdır beni ilgilendirmez :D Ancak ben birşey hakkında yorum yaparken ve konuşurken eğrisiyle doğrusuyla herşeyin anlatılması taraftarıyım. Eğer ben ya da birisi bir takım buglar tespit edip onu da burda yazıyorsa ve insanların yanlış bilgilendirilmesini engelliyorsa bu karşı konulacak bir şey değildir. Desteklenmesi gereken bir harekettir. Eğer sen buna tepki gösterirsen düşeceğin durum budur. Oyun patladığında sen de patlarsın :D

yok dukkanin sahibiyim
elestiri yapmak ayri bisidir
adam snein biseyini engellemiyo gelip yaziyosun oda cevap veriyo
ayrica yannis bilgilendirmek dedigin adam ben yasamiyorum bu sorunlari sen yetersizsin demis
ayrica adam oyun patlayinca niye patlasin hala anlamis deilim
Sosyal ağlarda paylaş

necatiforever

ya sen milletin iradesini etkilemekle sucluyorsun milleti ama sende aynı şeyi yapıyorsun .sonucta bu iradedir insanlar oyunu alır yada almaz,beyenir yada begenmez darkwish in millet begensin diye ugrastıgını iddia ediyorsun ! e sende resmen begenmesinler hatta hiç başlamasınlar diye ugrasıyorsun.

sahsen ben oyunun bi kaç videosunu izledim hatta canlı oynanısı yayınlıyorlar onuda izledim ve begenmedim oyunu sonucta almadım ve almak için ugrasmadım bu buşekildedir.

farkındaysan burda insanlar resmen senin le dalga geciyor.hatta senin hakkında teşhis ler koyuyor ve haklılarda ne yani darkwish bukadar anlatıyor ediyor oyunu beyendirmeye çalışıyor yada en basitidnden kendi izlenimlerini yazıyor kendince vay oyun super şoyle oldu boyle oldu diye belirtiyor diye ben etkilenmek zorundamıyım ? hayır!

ama senin yazdıklarından etkileniyorum ve hatta sonsoz olarak bu adamda nerden cıktı şimdi isteyen oynar,isteyen oynamaz,isteyen şikayetini dile gitirir ,isteyen getirmez ,isteyen oyun kotudur der,isteyen super oyun der ve sonucta herkesin begensine kalmış bir şeyin kişisel hakaretlere varacak derecede kılıçdaroglu moduna girmeye gerek yoktur diye düşünüyorum:)

bence bir sonv er artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
adamın üsütne bukadar gitmeyin oda fikrini beyan ediyor

şimdi bence eğlenceli bir hadise var ikisinden biri yalan söylüyor biri oyun çok iyi herşey tıkırında bug yok diyor öbürü tam tersini ya dark yalan söylüyor ya necati

bir sonraki bölüme kadar esen kalın

katalizör >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...