Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Gerçekler

necatiforever

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:
necatiforever said:
BonePART said:
necatiforever said:
Ayrıca, senin bu forumlara ne kadar zaman ayırdığını ve yüzlerce postunu gördükten sonra ben de biraz forum köşelerinde zaman öldüreyim dedim ama haklısın sana uymamam lazım. İşi gücü olmayan boş bir adam değilim çünkü. Bakıyorum da artık aymazlığa vurmuşsun kendini. Zaten bu oyun konusunda daha fazla hezimete uğradıkça izleyeceğin yöntem de bu olmalı. Yoksa altından kalkamazsın.

Not: KRAL ÇIPLAK başlığının kilitlenmesi de pek bi manidar.:D :D :D :D

ulan ne sacma bi adammissin be arkadas
hane ben begeni postlarindan cok elestiri postlari taraftari bi insanimda
bu darkwish denen adam oyunun saticisi deil
distrubotur deil
yazari deil
adam oynuyo zevk aliyo yaziyo
ole bi yaziyosun ki sanke oyun kapansa darkwish iflas edicek baticak ondan yaziyo
adam oynamis beenmis yaziyo ne sacma is be bu
ahaha

Darkwishin uşağımısın sen? Onun ne tür zevkleri olduğunu bilemem o onun özel yaşantısıdır beni ilgilendirmez :D Ancak ben birşey hakkında yorum yaparken ve konuşurken eğrisiyle doğrusuyla herşeyin anlatılması taraftarıyım. Eğer ben ya da birisi bir takım buglar tespit edip onu da burda yazıyorsa ve insanların yanlış bilgilendirilmesini engelliyorsa bu karşı konulacak bir şey değildir. Desteklenmesi gereken bir harekettir. Eğer sen buna tepki gösterirsen düşeceğin durum budur. Oyun patladığında sen de patlarsın :D

yok dukkanin sahibiyim
elestiri yapmak ayri bisidir
adam snein biseyini engellemiyo gelip yaziyosun oda cevap veriyo
ayrica yannis bilgilendirmek dedigin adam ben yasamiyorum bu sorunlari sen yetersizsin demis
ayrica adam oyun patlayinca niye patlasin hala anlamis deilim

Bu bir bilgisayar programı. Bu program benim yeterliliğime göre çalışmıyor bilgisayar üzerinde çalışıyor. Darkwish ne demişse demiş sanane? Kendi aklınla bişiler yazmayı becerebiliyorsan yaz. Yoksa bana cevap verme. Ayrıca oyunda bir bug var ise bu onda da vardır sende de vardır. Oyunun bir eksi yönü varsa bu herkeste vardır. Artık söyleyecek söz bulamadığınızdan saçmalıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda bir bug varsa herkeste vardır diye bir mantık yok.

open beta testler niye yapılır biliyor musun ? çünkü milyonlarca değişken bir araya girdiğinde hiç olmayan bir bug çıkabilir. örneğin senin bilgisayarında ses kartınla ethernet kartının bir uyuşmazlığı varsa, ya da .net framework kurmuşsan, ya da kurmamışsan, ya da windows service pack kurmuşsan, 50 bin tane sorun çıkabilir. ya da çıkmayabilir.

sende çıkmış sorun. onda çıkmamış. birşey yok ki bunda.

eksi yön ona göre gayet artı belki. adam birşeyi spamlemeyi değil de queue sistemini daha cok seviyor belki, o da bir mantık olamaz mı ?

darkwish, oyuna ait tecrübelerini anlatıyor. böyle bug var küçük, ama beni etkilemedi diyor. böylesi bir kez oldu diyor. tabiki öznel davranıyor. adam oyunu sevmiş, öznel davranacak tabi.

ama insanlar zaten ona inanıp, ona kanıp onu takip ediyolarsa bilemicem, adnan hoca değil ki bu ?

KRAL ÇIPLAK diye caps lock açıp da insanları itham etmek, yok altında kalacaksın diyip de üstü kapalı cümleler kurmak, tck'dan yargılanacak falan demek komik olan şeyler.

daha fazla komik duruma düşmemeni tavsiye ederim. cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:
necatiforever

ya sen milletin iradesini etkilemekle sucluyorsun milleti ama sende aynı şeyi yapıyorsun .sonucta bu iradedir insanlar oyunu alır yada almaz,beyenir yada begenmez darkwish in millet begensin diye ugrastıgını iddia ediyorsun ! e sende resmen begenmesinler hatta hiç başlamasınlar diye ugrasıyorsun.

sahsen ben oyunun bi kaç videosunu izledim hatta canlı oynanısı yayınlıyorlar onuda izledim ve begenmedim oyunu sonucta almadım ve almak için ugrasmadım bu buşekildedir.

farkındaysan burda insanlar resmen senin le dalga geciyor.hatta senin hakkında teşhis ler koyuyor ve haklılarda ne yani darkwish bukadar anlatıyor ediyor oyunu beyendirmeye çalışıyor yada en basitidnden kendi izlenimlerini yazıyor kendince vay oyun super şoyle oldu boyle oldu diye belirtiyor diye ben etkilenmek zorundamıyım ? hayır!

ama senin yazdıklarından etkileniyorum ve hatta sonsoz olarak bu adamda nerden cıktı şimdi isteyen oynar,isteyen oynamaz,isteyen şikayetini dile gitirir ,isteyen getirmez ,isteyen oyun kotudur der,isteyen super oyun der ve sonucta herkesin begensine kalmış bir şeyin kişisel hakaretlere varacak derecede kılıçdaroglu moduna girmeye gerek yoktur diye düşünüyorum:)

bence bir sonv er artık.

Ben beğenmesinler diye uğraşmıyorum. Kafalardaki faşist düşünceden dolayı böyle bir kutuplaşma oldu. Çünkü bazı kişiler kendilerine bu oyunu savunmayı misyon haline getirmek gibi salakça bir işe girişmişler. Oyun hakkında bir takım olumsuz şeyleri söylediğinde ise bu oyuna bok atmak oluyor ya da sana saldırgan yaklaşıyorlar. Bu da ister istemez tartışmanın fitilini ateşliyor. Oyun hakkında eleştiri yaptıktan sonra bu kişilerle bir daha ne forumda ne de oyun içinde görüşüp arkadaş olman mümkün değil. Dediğim gibi çünkü faşist bir düşünce yapısına sahipler. Elbette kimse oyunda bug olmadığını iddia edemez. Ama önemli olan bunu sen dediğinde insanların sana verdiği tepkidir. Onun ne diyip ne demediği değildir. Çünkü onun dedikleri ile yola çıkarsan çok yanılırsın. Ha benim dediklerimle yola çıkarsan paran cebinde kalır. Aradaki farkı anlatabildimmi? Bu arada ben inceden inceden çok fazla laf soktum ancak farkındaysan hiç birine doru düzgün cevap gelmedi. Eğer KRAL ÇIPLAK konusunun ilk mesajını okuduysan ne derece laf soktuğumu anlarsın. Ciddi anlamda bir sindirme gerçekleştirdiğimi düşünüyorum.
Onlar bu tavırlarından vazgeçmediği sürece ben de devam edeceğim. Bu patlak oyun son nefesini verdiğinde yine bu forumda benim ezici mesajlarımı göreceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:
oyunda bir bug varsa herkeste vardır diye bir mantık yok.

open beta testler niye yapılır biliyor musun ? çünkü milyonlarca değişken bir araya girdiğinde hiç olmayan bir bug çıkabilir. örneğin senin bilgisayarında ses kartınla ethernet kartının bir uyuşmazlığı varsa, ya da .net framework kurmuşsan, ya da kurmamışsan, ya da windows service pack kurmuşsan, 50 bin tane sorun çıkabilir. ya da çıkmayabilir.

sende çıkmış sorun. onda çıkmamış. birşey yok ki bunda.

eksi yön ona göre gayet artı belki. adam birşeyi spamlemeyi değil de queue sistemini daha cok seviyor belki, o da bir mantık olamaz mı ?

darkwish, oyuna ait tecrübelerini anlatıyor. böyle bug var küçük, ama beni etkilemedi diyor. böylesi bir kez oldu diyor. tabiki öznel davranıyor. adam oyunu sevmiş, öznel davranacak tabi.

ama insanlar zaten ona inanıp, ona kanıp onu takip ediyolarsa bilemicem, adnan hoca değil ki bu ?

KRAL ÇIPLAK diye caps lock açıp da insanları itham etmek, yok altında kalacaksın diyip de üstü kapalı cümleler kurmak, tck'dan yargılanacak falan demek komik olan şeyler.

daha fazla komik duruma düşmemeni tavsiye ederim. cidden.

Ne farkeder? Eğer bir bug var ise onda çalışıyor bende çalışmıyorsa bu oyunda bug olduğu gerçeğini değiştirir mi? Sen aynı bug'ın oyunu yeni alacak birisinde olmayacağını garanti edebilirmisin? Ayrıca UI o kadar yavaş ki silah değiştirmek için ilgili tuşa bastığında hemen çalışmaması bi süre sonra çalışması ya da hiç çalışmayıp bir daha basmak zorunda kalman gibi saçma sapan şeyleri savunarak bir bug savunucusu durumuna düştüğünü ve artık son noktaya vardığınızı belirtmek isterim. Alkışlıyorum bundan daha ötesi herhalde yoktur :D Oyundaki bugı savunan adamsın şu anda. Benim mesajlarıma bakarsan gayet tutarlı ve mantıklı şeyler yazıyorum. Ayrıca nedense bir uşak ordusu ile karşı karşıyayım sanki. Sanki insanlar fikir üretmeyi ve düşünmeyi bırakmışlar gibi. Çok enteresan. Demekki bu oyunun böyle bir oyuncu kitlesi varmış. Muhahahhaha. Kesin aynı guilddesinizdir. Sana item verecektir kafanı yorma.
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin uşağı değilim, haddini bil. merak etme senin ürettiğinden çok daha fazla fikir üretiyorumdur, darkfall online a şöyle bir heves baktım sonra koşarak kaçtım. oyun beni açmadı, kaldıramam artık böyle bir oyunu yaşım geçti diyerek uzaklaştım.

ama bir tuş spamlemek yerine actionların queue ye alınması daha mantıklı geliyor bu bir.

oyunlarda bug olabilir, bu oyunda da bug vardır, ama x kişisini çok etkiler y kişisini az bunu anlamak bu kadar mı zor ? bu da iki.

insanlar oyunu sever veya sevmez, herkes subjektif yorum yapar. darkwish de kendince yorum yapıyor. moderasyonu kötü niyetle kullanmıyor, insanları kandırıp titan zinciri kurup para kazandığı falan yok.

bunu anlamıyorsan, yapabileceğim hiçbirşey yok. bu şekilde zırvlaama devam ederse sonsuza dek necati olarak kalamayacağın gerçeğiyle yüzyüze gelirsin dostum üzgünüm :(
Sosyal ağlarda paylaş

abi nedir buglar tek tek yazda bildiklerini bir bakalım yorum yapalım ona göre meslek sistemindemi,oyunda vakit geçirirken devamlı seni rahatsız eden bir bugmu veya ne bileyim,wowun ilk çıktığı günlerdeki gibi sistemi etkileyen problemlermi bi yazda öğrenelim ne kadar bok atmaya heveslisiniz,ben severek oynuyorum bu oyunu ,sen benim fikrimi değiştirmeyemi geldin,eğer öyleyse burda açma git mmo genel de fikirlerini istediğin gibi beyan et oyun kötü olsa kötü yazarız,bu kadar adam savunuyo bi sen full eksi yönünden bahsediyorsun,ayrıca cahil demişsin eve online la alakalı arkadaşım web browser gibi oyun işte oynadım 1 ay cahiiillikten kastın ne anlıyamadım,oyun muhabbetiyse merak etme senden yıllarca eskiyimdir ben, hayret birşey ya:S
Sosyal ağlarda paylaş

hadise aslında çok basit bırakın ikisi halletsin aralarında bizim karışmamıza gerek yok gibi

dark örnek bir fanboi oyun yapımcıları tarafından yenecek tonla kazık ve hayalkırıklığından ve birazda yaşın kemale ermesinden sonra bugünlere bakıp gülecek ama farkında değil dolayısıyla herşey günlük gülistanlık geliyor

necati dark ın gazına gelmiş oyun almış verdiği para ... kaçmış darkın hala hata görmez günlük gülistanlık dünyasının yalan olduğu kanısında bari bana kaçtı başkasına kaçmasın karar verecekseniz dark ın gazıyla değil kendi iradenizle karar verir demek isterken biraz akım derken ..... dedi

kısaca biz aradan çıkalım seyirci olmak katılımcı olmaktan daha iyi gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
hadise aslında çok basit bırakın ikisi halletsin aralarında bizim karışmamıza gerek yok gibi

dark örnek bir fanboi oyun yapımcıları tarafından yenecek tonla kazık ve hayalkırıklığından ve birazda yaşın kemale ermesinden sonra bugünlere bakıp gülecek ama farkında değil dolayısıyla herşey günlük gülistanlık geliyor

necati dark ın gazına gelmiş oyun almış verdiği para ... kaçmış darkın hala hata görmez günlük gülistanlık dünyasının yalan olduğu kanısında bari bana kaçtı başkasına kaçmasın karar verecekseniz dark ın gazıyla değil kendi iradenizle karar verir demek isterken biraz akım derken ..... dedi

kısaca biz aradan çıkalım seyirci olmak katılımcı olmaktan daha iyi gibi :D

Ben zaten bu mmorpg yi çok uzun zaman önceden bekliyordum. UO benzeri olacağını duymak çok hoşuma gitmişti. Herkes kötüleseydi bile yine alır kendim görmek isterdim. Ama şu da gerçek almadan önce darkwishin yorumlarını okudum ve sevinerek aldım. Buna gaza gelmek dersen de. Ben zaten oyunu alıp inceleyecektim.
Esasen yapmaya çalıştığım şey kötü değil ancak o kadar kalın kafalı insan var ki. Oyunla ilgili bir bug yazınca ya da olumsuz bişey hemen "oyuna bok atmak" şeklinde düşünüyorlar. Neden bu bugların bilinmesini istemiyorlar? Neden oyunu alacak insanlar bundan habersiz olsunlar? Bunun nedenini bana anlatırmısınız? Bütün forum bir araya gelsin kendimi sonuna kadar savunurum ve sonuna kadar da bu düşüncemin arkasındayım. İnsan objectif olduğunda saygı duyulması gerekiyor. Birşeyin tanıtımını yapıyorsan doğru dürüst yapmalısın. Amacıma fazlasıyla ulaştığımı düşünüyorum çünkü bu mesajları okuyan insanlar bu oyunu almadan önce 1 kez daha düşüneceklerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...