Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legendary Mace - Val'anyr stats revealed!!

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

evet yapıcak.bu item bufflanır.bufflanmasının sebebi de bu statlar ne diye zırlayıp duranlar yüzünden olur.equip neyin nesi daha kimse bişey bilmiyo ingilizcesi olan kendi çapında mantık yürütüyo,sandığınızdan çok daha iyidir kafanızı yormayın.blizz çok meraklı değil milletin çenesini çekmeye böyle statlarla bi mace koyup.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonus konusunda daha yaratıcı olunabilirdi statlar ile ilgili arka sayfada basit bir örnek koydum bunu tasarlamak bu kadar zor olmamalı. Bonus olarak değişime gitmezler ona adım gibi eminim yapsalar yapsalar statları bufflarlar bir sonraki content gelincede bankaya kaldırılır. Diğer legendary itemlar için tablo böyle değildi, sorunda bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
evet yapıcak.bu item bufflanır.bufflanmasının sebebi de bu statlar ne diye zırlayıp duranlar yüzünden olur.equip neyin nesi daha kimse bişey bilmiyo ingilizcesi olan kendi çapında mantık yürütüyo,sandığınızdan çok daha iyidir kafanızı yormayın.blizz çok meraklı değil milletin çenesini çekmeye böyle statlarla bi mace koyup.

abi atla deve yazmiyo ki
yaziyo iste aciklamada
eger diyo proc olursa
attigin healin 15% kadarda shield koycaksin diyo
nesi cok daha iyi olcak ki
Sosyal ağlarda paylaş

Val'anyr , hammer of the ancient kings
stats
52 stamina
54 intellect
47 crit rating
46 haste rating
587 spellpower
equip effect:your healing spells have chance to cause blessing of the ancient kings for 15 seconds allowing your heals to shield the targat absorbing damage equal to 15% of the amount healed.

587 spell power-----hodir 25man hard mode staffı ile aynı miktar
equip effect--------AQda viscudus'tan düşen scarab broch'un verdiği effect
geri kalan statlar ise 25 man razorscale'den düşen guiding star'ın 15 mana p5s yerine crit eklenmiş ve bufflanmış hali

yani sözün kısası yuh çok büyük rezalet resmen toplama mace bir tek modeli orijinal galiba ondanda çok emin değilim
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Rotweiler said:
Öle demiyo işte... 15 saniye boyunca attığın healing %15 amountu kadar shield açıyo.

Hidden proc önemli, 1 dk'da 15 sn ise? :p

valla itemın iyi oldugunu düşünüyorum gayet,ama gangren bu konuda haklı.hidden proc önemli.30sn de bir ise yeterince sağlam item,statları falan geçin bi.15 sn de aldıgı heal kadar shield açması demek ne farkındasınız umarım.dedigim gibi raidde 2 healerda olsa ölümsüz olur tank.15sn de 70k heal basabilirsin.ki buda 10k falan shield eder.daha ne ulan sdlkfhsd

düşündüm de contenti clearlayıp pvp den başka yapıcak bişey kalmayan için de imba mace,arenada düşünsenize holy palada HSDFKJSD
Sosyal ağlarda paylaş

Son legendarylerin rezil olduğunu zaten inkâr etmiyorum :P

Ama öte yandan buna bir yorum yapmam gerekirse, bu itemin rezalet olup olmadığını proc rate ilerleyen günlerde belirli olunca anlayacağımıza inanıyorum.

Dipnot olarakda, Scarab zaten rezil drop rate sahibi yani elde etmek zor + trinket slot yalan oluyor. Ama bu mace ne kadar kötü proclarsa proclasın, arena için eşsiz bir silah olduğu kesin...
Bence çaktırmadan PvP ye yapılmış bu silah sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala adam gibi bir caster Legendary'si gelmedi oyuna. Gidip otuz tane mace koyun, melee legendary koyun, verdiğiniz ilk staff legendary'i alması 3 ay sürsün 4. ayda TBC çıksın bir daha ele gelmesi. Allah belanı versin Blizzard, bir elimde tutamadım Atiesh, olamadım Medivh.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Hala adam gibi bir caster Legendary'si gelmedi oyuna. Gidip otuz tane mace koyun, melee legendary koyun, verdiğiniz ilk staff legendary'i alması 3 ay sürsün 4. ayda TBC çıksın bir daha ele gelmesi. Allah belanı versin Blizzard, bir elimde tutamadım Atiesh, olamadım Medivh.

abi hunterlarada KJ ye koydu gitti oyunun en iyi bowunu hunter populasyonunun %99u kil jaeden goremedi WoTLK cikmadan

neyse onu donup simdi farmliyabiliyorsun en azindan
atiesh i almanin yoluda yok
bizim serverda son hafta bir mage tamamladi ama yani boyle bal olur, adamin bir sharda ihtiyaci var dusmuyor dusmuyor son bossdan pat diye dusyor bu HS basip aliyor filan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...