Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayanları çekici kılan detaylar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
doktor ben de sevmiyorum açıkçası. sürekli "özel insanlarız biz hehey" durumu söz konusu gibi. çok az zamanları vardır falan. daha samimi ilişkileri tercih etmek lazım.

bi de bunların
"merhaba ben dr. aylin memesiyok" falan gibi konuşanları vardır ki çivili meşe odunu ile dödükten sonra açılan deliklere h2o2 dökmek gerekir. tedavisi budur yani..

aynı şekilde
"merhaba ben av. seniha sarkıkpopo" gibi türevlerinden de uzak durmak ve kafalarına hakim tokmağı ile vurarak etkisiz hale getirmek lazımdır.. "merhaba ben hakim tokmak.. anestezi uzmanıyım. DONK!!" gibi salakça bi replik de kullanılabilir bu iş esnasında.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
roket adam said:
doktor ben de sevmiyorum açıkçası. sürekli "özel insanlarız biz hehey" durumu söz konusu gibi. çok az zamanları vardır falan. daha samimi ilişkileri tercih etmek lazım.

bi de bunların
"merhaba ben dr. aylin memesiyok" falan gibi konuşanları vardır ki çivili meşe odunu ile dödükten sonra açılan deliklere h2o2 dökmek gerekir. tedavisi budur yani..

aynı şekilde
"merhaba ben av. seniha sarkıkpopo" gibi türevlerinden de uzak durmak ve kafalarına hakim tokmağı ile vurarak etkisiz hale getirmek lazımdır.. "merhaba ben hakim tokmak.. anestezi uzmanıyım. DONK!!" gibi salakça bi replik de kullanılabilir bu iş esnasında.

doğru isminin başına dewamlı bı ek getirmek itici oluyor ama bunun bide mrb ben ecz.aylin küçükkafa versiyonları var ki onlar iticilikten öte komik oluyorrr
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...