Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş - Bursaspor 19.04.2009 @ 20:00

PZero

Öne çıkan mesajlar

Gs'nin şaka gibi bir fikstür avantajı var. Beşiktaş haftaya eskişehire gidiyo. daha sonra içerde fenerle oynuyor. yetmiyor sonra ankaraspor'a deplasmana gidiyor :) daha sonra dışarda ankaragücü maçı var. inönü'deki Gs-Bjk maçı nası olur bilemem ama Gs'nin ciddi bir şekilde o maçta ligin finalini oynama şansı var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ister yorumla ister yorumlama lol

holoskonun karsı karsıyası dısında her atağımız tabiri caizse set atağı şeklindeydi bunu da bizim takımda yapabilecek 2 adam var biri tello diğeri yusuf. gayet de güzel kaçırdı sağda ve soldaki adamları

delgadonun filan bu takımda işinin olduğunu düşünmüyorum zaten. serdara değinmiyorum bile adı bile yakışmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

maç bi kere bursaya gitti, aynı pozisyonda iki kere direğe takıldılar.

bi kere de beşiktaşa gitti, onda da ekrem yanlış köşeye nişanladı.

beşiktaşın on kişilik gücü bu kadardı, bursa da zaman zaman iyi yüklendi,
sonuçta olması gereken skor oldu, hangisi kazansa diğerine yazık olacaktı.

toraman'ın atılması da yerden göğe kadar haklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:
ister yorumla ister yorumlama lol

holoskonun karsı karsıyası dısında her atağımız tabiri caizse set atağı şeklindeydi bunu da bizim takımda yapabilecek 2 adam var biri tello diğeri yusuf. gayet de güzel kaçırdı sağda ve soldaki adamları

delgadonun filan bu takımda işinin olduğunu düşünmüyorum zaten. serdara değinmiyorum bile adı bile yakışmıyor

Yusuf'a kötü falan demiyorum ama Yusuf'un bu tarz oyunda verimli olamaycağını mahallede 9 aylık oynayan çocuklara sorsan söylerler. Oyuna Yusuf'la başlanması mantıklı olabilirdi ama 10 kişi kaldıktan sonra girecek adam Yusuf değil.

Delgado bu kadar formsuzken onun en iyi (hatta tek) alternatifi Seradr olabilir. Delgado'ya verilen şansın yarısı verilse çko daha iyi işler yapardı.

Tello - cisse değişkliği yerine, Delgado - Serdar, ya da Tello Serdar deişikliği olsa maç dönebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet

gerek yok bu tarz edebiyata. mahallede 9 yaşında çocuk söylemeyebilir ezberlemiştir o da bi kalıp yok oynamaz edemez diye. yusuf nerede duracağını ne yapacağını bilen bi adam.

yine bobonun getirdiği topta arkaya koşup kaçması mesela. ayağına otursa gol. bence başka oyuncumuz yok kendini unutturup doğru yere gidecek. tello var birtek

yusuf gibi oyuncu bu oyunda da oynar başka oyunda da oynar.

serdar merdar 15e10 biz fazla olsak da oynayamaz. adam futbolcu değil bikere
Sosyal ağlarda paylaş

sg-1 said:
maç bi kere bursaya gitti, aynı pozisyonda iki kere direğe takıldılar.

bi kere de beşiktaşa gitti, onda da ekrem yanlış köşeye nişanladı.

beşiktaşın on kişilik gücü bu kadardı, bursa da zaman zaman iyi yüklendi,
sonuçta olması gereken skor oldu, hangisi kazansa diğerine yazık olacaktı.

toraman'ın atılması da yerden göğe kadar haklıdır.

Mücadele olarak beşiktaş bu maçta 10kişilik kadrosunun diğer takımların 11kişilik kadrolarından çok daha güçlü olduğunu herkese göstermiştir sanırım.Bu kadroyu kondisyon oalrak kimler hazırlıyorsa hepsinin eline sağlık
Sosyal ağlarda paylaş

Yusuf'un ceza sahası içinde ve çevresinde etkili olabildiği, orta sahadan top getiren tarzda bi oyuncu olmadığı çok açık. Ha Delgado ya da Tello çıkamdan girseydi yine bi derece mantıklı olurdu, çünkü bu adamlar topu ileri taşıycak adamlar.

Ayrıce Delgoda'ya sabrettiğimizn yarısı kadar Serdar'a sabretsek çok iyi bi oyuncu olabilir.

Anlaşamadık seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş'ın 3 tane korktuğum futbolcusu vardı biri tello diğeri delgado, öteki tabii ki de holosko. denizli sağolsun üçünü de çıkardı benim beraberlik de tuttu saolasın mustafa hocam.

ha denizli taş gibi top oynatıyor yalnız takıma o ayrı, bir galatasaraylı olarak bugünkü maçımızdan sonra doğal olarak imrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

serdara da çok sabrettik be hocam. hatırlarsan mustafa denizli ilk geldiğinde heralde bi 8-10 maç üst üste oynattı serdarı. her maç saç baş yoldurdu adam. ben şans verilmemesine değil tam aksine mustafa denizlinin duygusal olarak serdara çok fazla şans verdiğini düşünüyorum

yusufun ideal özellikleri bu tarz maçlar içindir demiyorum ben de. ama bu tarz maçlarda oynayamaz demek yanlış diyorum. oynuyor adam işte. bence bu maçta da pas dağıtımı kötü değildi.

hayır ben mi yanlış düşünüyorum diyorum şimdi rıdvanı dinledim o da yusuf etkili oldu diyor. mustafa denizli yusufu sokuyor. ama demek ki sokaktaki 9 yaşındaki çocuğun yönetmesi lazım bu takımı :)
Sosyal ağlarda paylaş

cemad said:
serdara da çok sabrettik be hocam. hatırlarsan mustafa denizli ilk geldiğinde heralde bi 8-10 maç üst üste oynattı serdarı. her maç saç baş yoldurdu adam. ben şans verilmemesine değil tam aksine mustafa denizlinin duygusal olarak serdara çok fazla şans verdiğini düşünüyorum

yusufun ideal özellikleri bu tarz maçlar içindir demiyorum ben de. ama bu tarz maçlarda oynayamaz demek yanlış diyorum. oynuyor adam işte. bence bu maçta da pas dağıtımı kötü değildi.

hayır ben mi yanlış düşünüyorum diyorum şimdi rıdvanı dinledim o da yusuf etkili oldu diyor. mustafa denizli yusufu sokuyor. ama demek ki sokaktaki 9 yaşındaki çocuğun yönetmesi lazım bu takımı :)

Bir kaç pozisyonda etkiliydi ama onlar da zaten rakip kaleye yakınolduğumuz anlar. Ama top Bursadayken, bizim sahamızdayke, hızlı ve düzgün topyaparak çıkamadık. Serdar ÖZkan sağ kanatta değilde oyun kurucu olarak sahaya sürülse, ya da Delgado ve Tello ikilisinden biri sahda olsa bu zaaf ortaya çıkmazdı, daha ço baskı kurmuş olabilirdik.

Herkes ikinci yarı çok iyioynadık diyo, E. Sağlam bile ikinci yarı çok kötüydük dedi ama Beşiktaş da çok etkili değildi. Koskoca 45dk içinde 2, 3 pozisyon ancak var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...