Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Druid

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Şimdiiii. Moonkin olarak tanka item kasmayı düşlüyorum :). Moonkin için bir talentım var, ama rotasyon olayını bilmiyorum. Hunterla 1. iken hc lerde moonkinle sonuncu oldum dün 2 3 kere. Gear naxx chest staff kafalık ve eldiven mevcut. Gerisi mavi. Geçerli bir talent dizilimi+glyphler ve rotasyon bilgisi verebilen çıkar mı :)?
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Şimdiiii. Moonkin olarak tanka item kasmayı düşlüyorum :). Moonkin için bir talentım var, ama rotasyon olayını bilmiyorum. Hunterla 1. iken hc lerde moonkinle sonuncu oldum dün 2 3 kere. Gear naxx chest staff kafalık ve eldiven mevcut. Gerisi mavi. Geçerli bir talent dizilimi+glyphler ve rotasyon bilgisi verebilen çıkar mı :)?

armory check: cincoy, dworgian (burning legion)

rotasyon:

crit ağırlıklıysa: is, mf, w, w, (eclipse proc), sf, sf, sf, (eclipse gcd), is, mf, w, w,...

haste ağırlıklıysa: is, mf, sf, sf, (eclipse proc), w, w, w, (eclipse gcd), is, mf, sf, sf,...

bi de başa ff tabii belki atan yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

abi, sp 2000 lere getir minimum, moonkin formda 23 24 crit iyidir kurtarır, hit %9 fln olsun (zaten cap %10 onu da shaman sağlıo vs) haste de aban işte sora :D

gerçi elitist jerk de şu aralar millet crit abanın crit ftw diomuş eskiden haste derlerdi ama?

mana regen olayıyla mı bağlantılı çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Ben offspec'i Boomkin yapıcam sanırım, Lunar Eclipse rotation denicem.

1500 SP var itemlerden sadece, enchant yok, gem yok, talentsiz ve glyphsiz, baya da bi haste var, nasıl sizce?

sana boomkin yakısmaz yaw !!!! seni hep melee canlandırdım gozumde ben. bole kaba saba taurensin sen ne isin var boomkinle ::o
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel spec, ama ben biraz daha mp5 gelecek şekilde dağıtıyorum. 3xImproved Faerie Fire yerine 3xDreamstate, Force of Nature yerine de bi seviye daha Intensity alıyorum. Glyphler aynı.
Aldığım talentlar şöyle yani:
http://www.wowhead.com/?talent#0xG0uiIsIdhVh0uZbxcub:fruzmM

Ha, patch sonrasında mp5 azaldı tabii, mana sıkıntısı çekiyorum ama benim gear rezalet, bakmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Druid moonkin PvE spec bu mudur şu an için?
56 0 15
Tekrar okuyunca yazılarınızı bende buna karar verdim
Yani 3 ImpISden 3 Dreamstatee verdim. Mana sıkıntısı min olsun.
Bu da resto ortalama gear için raid psec diyebilirmiyiz?
11 0 60
absolut resto talent gayet güzel. gear nasıl senin? ben mesela imp tranquility e veriyorum pek mana sıkıntısı çekmediğimden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...