Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

4-0 lara geçmiş olsun :D Orlando sanmıyorum bu seriyi kazansın ama (rotasyonu cok az , elbet yorulcaklar) eğer kazanırlarsa daha kimse tutamaz

stan van gandy yılın koç'u ödülünü almalıydı.Ama kaan kural'da söylediği gibi. Phil jackson'ın kariyeri boyunca topu topu 1 kere aldıgı bir ödülün ne kadar saçma bir ödül olduğuda ortada. Birde nelson olsa neler yapacak orlando
Sosyal ağlarda paylaş

maçın ilk 5 dk sı ile sonra sabahta özetini izleyebildim. Howard'ın hayvanlığını gördüm haha kırdı 24 ü , hedo da double double yapmış, 15 sayı 14 assist , gerçi bu maçta şut yüzdesi düşük ama normaldir diye düşünüyorum eğer çok baskı kurmuşlarsa. Lebron'a da bir dur demek lazım artık haha 49 sayı 8 asist.

Tebrikler Orlando maçta epey güzel geçmiş tüh!
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu anlamıyorum,play-off'larda bir takım ilk maçı aldı mı,hele hele dış sahada aldımı bu denli bir gaz oluşuyor.

Momentumu arkalarına aldılar fakat gerçekten "mükemmel" oynadılar,daha kaç maç böyle oynarlar bilmiyorum,belki de tahminlerimin aksine çekişmeli geçip 6-7 maça uzayabilir seri ama Van Gundy'nin son hücumu çizeceği,set göstereceği anlar gelirse,yani yakın skorlu maçlar dönerse çok zorlanacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
4-0 lara geçmiş olsun :D Orlando sanmıyorum bu seriyi kazansın ama (rotasyonu cok az , elbet yorulcaklar) eğer kazanırlarsa daha kimse tutamaz

stan van gandy yılın koç'u ödülünü almalıydı.Ama kaan kural'da söylediği gibi. Phil jackson'ın kariyeri boyunca topu topu 1 kere aldıgı bir ödülün ne kadar saçma bir ödül olduğuda ortada. Birde nelson olsa neler yapacak orlando

Nelson gelmese daha iyi Hido iyi yapıyor point guardlığı be. Ben diyim Sıtiv Neş sen de Kris Paul.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...