Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Doğunun tepesi ezer diyorduk,batıdan daha çekişmeli şu an rahat geçmesi beklenen Orlando ve Boston'ın serileri.

Portland beni çok şaşırttı,ilk Rose Garden'daki maç çoğunun ilk playoff maçıydı ve strese girdiler.Zaten seri 3-1 olsada diğer 3 maç da çok çekişmeliydi,farka yatarlar dediğim 2 Texas deplasmanında da son topta yenildier.Bugün şeytanın bacağını kırıp deplasmanda alırlar diyorum bir galibiyet ve güzel bir 7. maç izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Apr 28 Wade's back remained sore and stiff Tuesday, yet the Miami star said he will play Wednesday night when the Heat visit the Hawks in Game 5 of the teams' Eastern Conference first-round playoff series.

The injury clearly affected his game on Monday, as Wade went 9-of-26 from the floor. "The test is how you feel tomorrow, more than anything," Wade said. "I wish I had all of the answers, but I don't. I'm a little down. The game is [Wednesday]. And I'll be ready, if it's 100 percent or 35 percent." There's no way Wade will miss Game 5 with the series all squared up.

Eğer Wade sakat sakat çıkarsa Miami'nin bu maçı alması mucizelere kalır.O mucizeyi de gene Wade yaratır ;).
Sosyal ağlarda paylaş

kidd oynar yine. Ben playofflarda daha da yükselteceğine inanıyorum performansını. San antonio cok kötüydü. Hiç zorlanmadı Dallas.

Yalnız normal sezonda Adam 100 triple double'u geçti (lebron dışında da kimse yakalayamaz heralde artık onun bu rekorunu) yattı ondan sonra :D . Şuan playofflar'da iyi savunma yapıyor geçmiş yaşına rağmen yalnız şut sokamıyor eskisi gibi. en az 1-2 sene daha oynar ama verimli bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...