Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Şu dakika itibarı ile sigaram bitti annemi bekliyorum çünkü annem = sigara rezervi bu sıcakta 8. kattan aşağı sittin sene inemem çıkması da ayrı bi dert öyle yani. Okula doğru düzgün gitmeyip sınıf arkadaşlarımı bile tanımama rağmen bütün dersleri vermişim bütlerin açıklanması ile birlikte adamlar isyan etmiş artık olucak o kadar hadi kodum sana da günlük bol kayısı yağlı günlerdsf
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

YA OLAMAZ LAN GARY MOORE BILETLERI BITMIS=(
tam da karar vermistim hangisine gitcegime.
alleah belanizi versin ya offff

İyi olmuş günlük otursun kıcına daha geçen basit kırmızı mıdır neyim ole bişiye gitti.BİZ STAJ YUZUNDEN DEEP PURPLE ı kacırdık lan!é121!!!11!!1 adamlar zaten bi daha gelmez mefta olurlar off
Sosyal ağlarda paylaş

kakayı yediğimin kanıtı mıdır bilmiyorum ama yarın gircek olduğum sınavın hocası(kendisi hamile) trafik kazası geçirmiş:S canım çok sıkkın. bu gün mukavemette herkezi kazmış yarın inşallah bizede aynı şeyi uygulamaz...perşembeden beri çalışıom artık bunaldım...[bitsin ulan bu okul 10 saattir ders çalışıom beynim sulandı ]:(
Sosyal ağlarda paylaş

günlükcüm.

evet sınavlarım bitti pek şükela.
toplu iş hukuku hocasıyla takıştım.
neden? çünkü,kral çıplak dedim.

ayrıca 555ile görüştüm bgn,çok özlemişim.canım <3
gittiğimiz cafe de çok salak bi garson vardı sdfs
ama ortam,müzik falan çok hoştuuğğ.

nese yarın sıcaktan bayılcam yine herhalde of.bayılırsam beni kadıköyde arasınlar,köyümün yağmurlarında yıkasınlar sdfs

hadi bay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...