Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük neden herşey istediğimin tersine gidiyo.
Birini kendinden fazla sevip değer verip düşünmek ne zaman suç oldu. olduysa da benim niye bundan haberim yok. ama öğrendim hayatta hep kendinden birşeyler verip fazla fedakarlık yapmak salaklıkmış. gene kaybediyosun. bari bişey yapmadan kaybet sonra kafana vurma dimi. nie sahiplenirsin ki elin adamını nie bu kadar cok benimsersin. aptal ben. nedense bıkıyorum hak etmediğim şeyleri yaşamaktan. ne kadar sevip özlesem de gururu ve inadı bana çok pis oyunlar oynuyo günlük. yenilmicem bu sefer. kimseye yenilmedim ona da yenilmicem. unutulcağına inanıyorum. yeni bi hayat beni bekliyo. işe anıları yok etmekten başladım. kargoya bişeyler hazırladım akşam eve gidince ilk işim kargoya gitmek olucak.benim sorunum bana yeterken nolurdu destek olan beni seven biri yanımda olsaydı.
annem çok hasta. korkuyorum günlük. doktora gidicekti bugün. aradım doktor çağırdı beni. duramıyorum yerimde cok merak ediyorum. korkuyorum günlük onu kaybetmekten tek başıma yalnız kalmaktan. ya bişey ters gidio tamam normal, diğerlerine noluyo anlamıyorumki. arada iyi giden bişeyler olsa da destek alabilceklerim olsa..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bi 23 nisanda daha ders çalışmam gerek. oysaki bugün benim bayramım. türk bayrağııııı türk bayrağıı diye gezen kız gibi olmak istiyorum. beklediğim gibi oldu 2. hafta saldım kendimi hiç çalışasım yok. acıktım da zaten. neyse chuck izliyim sonra da adam gibi çalışmaya başliim. puçit.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günnük
cokzel bi salata yaptım kendime onu yicem simdi.
bugün atolyeye gitsem mi gitmesem mi karar veremedim.
hava kötü, hic evden cıkasım gelmedi, mayıstım iyice.
sınava da çalısmam lazım biraz.
neyse ben bi duş aliyim sonra karar veririm.
muk.
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNLÜK OLM!!1

sonunda geri geldim eve ya oh be. valla psikolojim bozuluyo artık o lanet şehirde. aptallaşıyorum. neyse artık burdayım o ye :D bi iki saat sora arkadaş gelecek zaten, takılırız orda burda...

Ööle işte, şimdi rahatlamış hissediyorum da, ofise gidince görecem günümü. Bi sürü iş birikti lan. :( öef. Bi de bitirme ödeviyle uğraş aynı anda...
Sosyal ağlarda paylaş

bugun çok güzel bir kasiyer gördüm
marketten terlik almıştım numarası kalmadı diye rengi gri gibi acayip bir renkti
kıza yazamadım çok üzüldüm zaten express kasaya koymuşlar azcık bakabildim
psikolojim çok kötü sanki, tek aklıma gelen asetat kalem alıp terliğe imza attırmak yahu ne salakça bi düşünce bu
kurtuldum inş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...