Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Hayatimin ilk is gununu bitirdim, eve 7 de girebildim ve inanilmaz yorgunum ama guzel gitti her sey.

Cok balliyim ilk olarak, 1 ay once acilan sehir merkezinde super bi kuledeyim, ana kampuste degilim, Hem ulasim, hem bina guzelligi hem de etrafta yapacak seyler olmasi acisindan super oldu. Daha da bombasi, ortak kullanilan bi ofis vericeklerdi ama yerimde bi kiz oturuyodu, eeh diyip tek kisilik ofise gecirdiler beni. bilgisayarim, telefonum falan boyle kutusundaydi cikardim kendim kurdum haha.

Bu arada boyle oldugunu bildigimiz ama hic kullanilmadigini sandigimiz bicok teknoloji aslinda kullaniliyomus lan. ozellikle telefonum cok fantastik, essek kadar dokunmatik ekrani var, login olmam gerekiyo, tum sirketin kontakt listesi var alette, takiminsa direk ana sayfada duruyo, kimler telefonda kimler musait falan goruyosun cok fantastik, hosuma gitti baya.

Da iste essek gibi yoruldum, zaten jet lag da var hala, 1-2 saate yaticam, hayat tek duzeye baglicak biraz ama is cok zevkli, istedigin seyi yapmak super
Sosyal ağlarda paylaş

alleah belanizi versin pis almanlar.
baslicam sizin bu sisteminize de, sabahin köründe bosu bosuna kaldirdiniz beni. 4 dakka evet 4 dakka sonra yatip uyicam. 11de de aricam. o stajimsi hedeye gitcem belki. ama gitmiyim.
serramin dogumgününü de kaciriyom zaten=(
1 yasina basti velet, göremicem.
3 dakka oldu. 2.....
ve hala bayhan gibi ekrana bakiyorum.
dün gülmekten karnim agridi lan.
aaay cok güldük kötü bisi olcak kesiiin moduna girmek istemiyom bizim desperate housewivelarin girdigi gibi.
evet girmiyorum.
cok da bisi yokmus lan anlatcak. bi hevesle girmistim halbuki.

neyse bi güün. cok büyük adam olup bu satirlari.. seyimle....
e neyimle.. yetolugumla döseyecegim.
evet
ona bile yetemiyom 2 saatlik uykuyla.
hadi gömdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

uykum var, çok canım sıkılıyor.

servisten alınması gereken bir araba, ve beslenmesi gereken bir kedi var.

hava sıcak.

spiralletilecek bir kağıt dizisi, büyüttürülecek 5 fotoğraf, yazılacak 1 mail var.

uykum var.

okunması acil 2 kitap, sonra okunması gereken bir sürü sayfa var.

canım sıkılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey çooooooook sıkıcı...

hava çok sıcak;yapış yapış..
evde oturmayı sevmiyorum sevmiyorum sevmiyorum;
2 güne gidiyorum-yapmam gereken,bitirmem gereken işler var ve yapmıyorum..
herşey,herkes çok sıkıcı..

neredeyse kendimden sıkıldım;uyuyunca zaman çabuk geçer diyorum o da olmuyor.. :(

ıyk..
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sevgili günlük
çok merak ediyorum acaba 3. kez sınıfta kalıcak mıyım diye.
ayrıca yine kalırsam eğer, şunun gibi bi plaket verip sınıfı geçireceklerini düşünüyorum

HAHAHAHAHAHAHAH
DUUUUUUUDE
FAIL LOL

neden olmasın, hayat sürprizlerle dolu

Ekrem amcama söyleyim hazırlatsın sana.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sabah 6:30 da bi bağırmayla uyandım. abim bağırınıyomuş.
hepinizi yakalarsam ...... çıkmayın olm karşıma aldım ilacı.
allah hepinizin belasını versin lağğnnn filan diye sesler.

sora odasına gittim bi baktım sadece şortla geziyo vucudunun heryeri kızarmış resmen bi el yapışmış gibi üstüne kabarmış.
artı olarak gözü ve dudaklarıda şişmiş çokta ateşi vardı. dedi sivrisinek ısırıyo beni. dedim bu pek sivri ısırığına benzemiyo 50-60 tane olsa anca o kadar ısırır. çok fena elerji olmuş bende randevu aldım şimdi doktora gidicek.

eheh o güzel olan kadına al randevuyu nağğğğlaaann ahh filan dedi bende gittim pala remzi gibi bıyıklı bi doktor vardı ona aldım eheh. akşam çok kızıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh oley günlük abimin hastalanması işe yaradı.
sabah annemi aradım dedim çok kötü ühüh ühüh :( ateşide var ailecek kaşınıyoz acındırdım kendimi. tamam hemen geliyorum dedi. şimdi aradı otobüse binmiş yoldaymış.
yaşasın oley oley annemsiz günler bitti. çok zordu abime annelik yapmak. çok zor günlerdi. annemi özledim ben oy oy :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...