Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

20'lik dişim çıkıyo galiba günlük.
galiba derken emin değilim bişeyler oluyo o noktada şişti baya kulağıma doğru çogacıyo :(:(:(

dün kahvenin önünden geçiyodum amcamlarla orhan abi içerde oturuyodu beni görünce kapıya zıpladılar. hala küçük kız cocuğu gibi kafamı filan okşadı amcam sora dedi aaa senin çok ateşin var neyin var filan;
dedim 20lik dişim cıkıyo 20 likkk 20 yani 20 yaşında cıkıyo.

ayyy cimcimem sen o kadar büyüdünmü kız dedi. yanağımı filan sıktı gene. sonra dedi gel bakıyım bekle kenarda. elinde koca bi pamukla cıkıverdi açtı ağzıma dişimin üstüne doğru bastır allah bastır.
tadı alınca anladım tabi sek rakıyı dökmüş pamuğa.yüzüm uyuştu resmen.
oyyy ölüyomm bu akşam gene kahvenin önünden geçiyim bari ^^ yanında peynir yeşillik kavun karpuz filan verirlerse oh ne ala eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

bence katil gay.

günnük olm. finaller biti. ben de bittim. ama yapmam gerekenler bitmedi. bitirme ödevini bitirmem lazım. bütünlemelere çalışmam lazım. bu okulu bitirmem lazım. BİT LAAAAĞN!!1

evet.

İstanbula dönüyorum ama bişey anlayacağımı sanmıyorum, iş - ders - iş şeklinde takılacam sanırım bi süre daha.

eelelelelellelell
tamam.
Sosyal ağlarda paylaş

of.
staj yerim gg olucak galiba. o kadar alismistim. sagdan soldan abuk subuk problemler cikicak illa.

tekrar basa döndük. anlasilan bu koduum belirsizliginden uzun bi süre daha kurtulamayacagim. neyse napiyim. sonucta birsey elde edemeyince, kimse kalkip bana bi bok diyemez ugrasmadin lülülü diye. cilginlar gibin hunharca ugrastim =/
ulan her seferinde optimist bi sekilde neese eh her iste bi hayir vardir ehehe dedim. ama her seferinde de o is yalan oldu. niye anlamiyorum. demek ki hayir yokmus ve akabinde ben hayirsiz ugursuz cenabet bi insanmisim hüü!(of ajitasyonun dibine vuran insan modeli)
kafam karisti. hayir o kadar karisti ki hayal kirikligindan üzülemiyorum bile.
YAAAAAAAAAAAAAAAYT YA!
diger staj yerlerinden haber gelse keske cabuk. =/
Sosyal ağlarda paylaş

yay! derslerin birinin sunumunu da yaptım. ufak bi ekleme istedi. uykusuz geçicek 4gündenden sonra yapabileceğimi söyledim. önce elimdekileri bitirmeliyim sonra 1 gece daha uykusuz kalıp diğerini yaparm.. neyse işte.. derslerin birinden iyi bişi alıcağım ötekinden de babayı alıcağım kesin gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,

yukarda zirlamisim ya biraz, hah iste yanilmisim kismen. tamamen gg olmadi. hala gg olma ihtimali var ama, hala olabilitesi de var!
onu söyliyim dedim. güzel bi gündü mutlu oldum, ayaciklarimin agrisindan gebersem de. cünkü seflerim, ordaki insanlar yardimci oldular baya. bu da benden memnun olduklarini gösterir iste.

aslinda 4 saat caliscaktim bugün de, essolessek sef döndü sözünden. onun yerine yarin gitmiyom.
doomgünü partisine gidip bi kac kilo aldim, soora geldim iste.

lan ben de günlük bagimlisi gibi her boku yazmaya basladim, azaltmaliyim fjg.

had öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...