Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

gün bok gibi.. ama salla onu şimdi. bak ne diycem. dışarıdan yemek alma olayınad yerli yemeklerin ötekilere göre acaip gideri var!

şöle, mesela bakınıyorum Çakma-ko Noodle Japan Lokantası'nda Teriyaki soslu tavuk salata..

hıı.... 0_o bu yemek değil ki.. 25gazilyon lira!!!!

ama aynı fiyata
babalar gibi 2tantuni +künefe +1litre şalgam alınabiliyor. ve üzerine para kalıyor!

ve öteki hâlâ yemek bile değil..
Sosyal ağlarda paylaş

dün bileğimi sağlam yarmam ve dikiş attırmamam zaten saçmalıktı. yarın istanbula gelicem izmirdeki evi kapatıp böle dün kardeşide babamın yanına yolladım alanyaya. tek başıma tek elli kaldım mı! ağzıma sıçıldı sabahtan beri bitmiyor ev işi. bide böle azıcık zorlasam kanıyor falan bilek. neyse bitirdim bi derece işi falan banyo yapayım dedim. su değmemesi lazım.
eski makgayvırlardan olduğum için bulaşık eldiveni geçirdim sol ele. bitane don parçaladım don lastiğiyle sıktım su geçirmesin diye. tek elle saç yıkamak baya zor (saçlarım götüme kadar çünkü çok egoluyum). neyse banyoyuda yaptım şimdi oturdum. yarın istanbuldayım hatunumun yanındayım lan günlük. eheheh günlük süt
Sosyal ağlarda paylaş

ben de istiyorum pöfür pöfür ense, ben de kestircem saçımı. ama önce tatile girelim bi. saç sakal girişicem. çok kestirmicem saçlarımı ama kararlıyım.

günlüks, yarın son finalim, 4 ila 5 saat arası sürmesi bekleniyormuş bakalım nolcak :)

cuma sabahın köründe sınavdan sonra uyuyamamış bi halde güneye bir iniş yapıp, 3 gün hem tatil yapıp hem kuzen nişanlayıp dönüciiz bakalım. kesin gün boyunca uyurum ben, sonra fırça yerim babamdan, uyumaya mı geldin buraya diye. napim ama hem yüzmeye bayılmıyorum, hem de tatil dediğin sakin sakin yatılır, kitap okunur, zihnini boşaltırsın, huzur bulursun falandır yani. neden bir standarda oturtalım ki?

ayrıca okulumu seviyorum, bunu da belirtmek istedim.

görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

ayh idiot, cok yoruluyorum ama zevk de aliyorum bu stajdan.
su ehliyetimi bi alabilsem de otobüs bekleme cilesinden kurtulsam tadindan yenmicek bi de.
of daha ehliyet hedesi icin bi sürrü belge, staj hödösü icin bi sürü kosturmaca.

ayrica tembelligime isyan ettim bugün. camis gibi uyudum, doktor randevumu ertelettim o kadar acil oldugu halde.
neese tabi bütün gün tembellik yaparim die hayal kurarken aslinda sefimi yannis annadigim ortaya cikti ''hazirlan gel'' demesi üzerine aglaya aglaya gittim ehe.

iyi oldu iyi.
seflerim cok datli ya. baska yerden teklif gelse bile burda kalcam.
öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...