Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

şu sınavlar falan bitsin en kralından bi modem almam lazım ama öyle amatör işi Zyxel ve çakmalar çakması Dlink gibi bişi değil bayağı modem olması lazım..

evde bilgisayarda bağlı iken aptal, balkonda laptop görmez.. kaldırırım kurarım salonun ortasına! bu sefer içerdeki bilgisayar görmez.. elimde bi tane usb wi-fi adapter vardı onu bağladım. yukarıya koydum. Cık %25 falan görüyor! arkasına aluminyum çanak yaptım 2dakikada. 18cm'ye 28cm falan boyutlarında.. şimdi %75 çekiyor ama her yer her yerde.. kablolar, bilmem ne.. aluminyum folyo!?

teknoloji çok kötü..

oh bok!
Sosyal ağlarda paylaş

okul+askerlik+hatun+anne+kardeş+bulaşık+kedi+temizlik+çamaşır falan derken patlama noktasında banyonun camını indirmem akabinde sol bileğin şah damarının üzerini çizmem. havluya sarıp hastaneye koşmam.pansuman yapılması. dikiş atıcaz dediklerinde kaçmam. bileemden kanlar aka aka temizlik yapmaya çalışıyorum hala bide ASDKJFISJJSFHIDFIOJHIODFJSDPOFKGODIFHJAS memelerimi kesip cızırdatmayı düşünüyorum çünkü giant man nipolz
Sosyal ağlarda paylaş

abi kim nasıl işler anlamayan insanların öküzlüğü göz kamaştırıcı olabiliyor.

mesela kimisi gitsin diye azıcık gaz verilsin ister. kimisi sertlikten anlar.. tek tür yaklaşımla herkese yüklenmek öküzlere has bi durum. ben hiç ve hiçbir şekilde terslikten anlamam mesela.. ters gidersen ben de ters giderim. olmaz.

veeee.. oookay

ters gidiliyor ve ben yemeğe kaçıyorum çalışmak yerine..

böle pis bir huyum var. evet..

darn son anda süper toparladı! çalışmaya devams
Sosyal ağlarda paylaş

günlük erken uyandım
güneş ve gökhanlan onların okuluna gittim
onlar sınava girdiler ben kantinde kitap okudum
sonra kitap okurken uyuyakalmışım
böyle ağzım açık, iğrenç
allahtan yüzüm duvara dönüktü
sonra böyle irkilip uyanırsın ya
öyle uyandım, kantin kalabalıktı
çok utandım
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük 5 gündür cennettyim balık tutmaktan tut denizde dalışa kadar allam yok bole bi cennet ya.Ama tabi ters giden bişiler olcak illa dimi huzuru bozucak =) 3 dersten kalmısım nasıl geçicem belli değil ama bütlere bakıcaz artık umarım geçerim diyorum. Ben ogleden sonra kalkan insan sabah sabah dinç kalkıyorum bokunu yiyim ya köy hayatının şehir şimdi cehennem gibi geliyor =P evet evet erken yaslandı ruhum ama boyle olucaksa problem yok. Yarın bağ bahçe ile ugrasıcaz eheh toprak ile sevişcez yani bakalım.Neyse optum yanaklarından bol bol bi kaç gün sonra yine gorusuruz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...