Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

merhaba günlük.

bale fena değildi dün gece ama senkronizasyon problemleri vardı ciddi şekilde. müzikler güzeldi, gözüm gönlüm açıldı,güzel balerin bacakları ve güzel kaslı popo ve kol gördüm sdfsd

şendul'dan çok umutluyum ama baya mükemmel olduğunu söylüyor arkadaşım yihuea!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük lan naber sdf

Dün hala unutamadığım kız arkadaşımı gördüm o da bakakaldı ama bi insana seni çok özledim demek bu kadar zor olabilir mi? Bakmak kalmak ve devamında da bişey diyememek? Düşman olan servis şirketlerine kayıt olmak bizi anlatıyo resmen. Bana nefretle bakması çok koyuyo be...O kurduğumuz hayaller, gelecek planları en çok yaralayan onlar.Neyse unutmak istemiyorum da sanırım onun da etkisi var.Gördükçe yaralanıyorum, diğer herşey hiçmiş gibi geliyo,herkes, herşey...

Kalp tekleyince anladım ki 3günlük dünya aslında değmez ama işte öyle yaşıyorum keyifliyim de mutluyum da alıştım da =) alkollüyken içim gidiyo sadece ona dönüyo itiraf edemediğim gerçeğim oluyo.

Sosyal ağlarda paylaş

7de kalk, 8bucukta evden cik 11 e kadar kütüphanede calis.
11de derse git.dersten cik, 19'a kadar kütüphanede calis. sonra eve gel. yolda bir hero edasiyla, dünyayi kurtarmiscasina bi egoyla yürü. (öyle oluyo. ayakli trollface gibi hissediosun öle esseksel ders calisinca ya.)
ihihihihihi :D:D:D

yarinki planim bu.
of bisiklet pompasi bulmam lazim daha!

allahim ibrahimle hatice sultanin askini facepalmlar esliginde izledim ayrica. var mi böle seyler gercekten -.-
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...