Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Yine kimbilir ne bakanların,milletvekillerin ve tabi ki birilerinin cepleri dolacak.İkinci deniz Karadeniz.Getirse getirse Çatalca-Silivri hattında ince bir kanal oluşturarak bir uçtan bir uca Marmara Boyunca uzatır.Zaten basına sızmıştı bu mevzu.Bence mantıksız bir şey.Ama devir mantık değil,Tayyip devri.Ne dese,ne yapsa HİT ALIYOR.
Sosyal ağlarda paylaş

çok feci ayağımı burktum sabah. fakat otobüse binmek üzere olduğum için eve gitmeye de üşendim, okula geldim. okul da ta ebesinin nikahında, karşıda.

bugün derslerden birinde seminer vardı, hocanın teki geldi sunum yapıyor ben bileğimde buz ile sandalyeye ayağımı uzatmış oturuyordum. ilginçti.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hata bende zaten
bing ne google ne bunlar niye çekişiyor, internet ne yazılım ne bilişim ne bilmeyen tenekelere ödevin şu kısmını da sen çevir diye rica edersem, çeviriyi bing kısımları kesilmiş alırım tabi
hata tamamen bende
sen anlamadın ne olduğunu ve googledan da bakamadın diye öyle bir şey yok sanki yetersiz

tanrı belamı vermiş benim lanet olası zenci
daha pptye dönecek bu ödev, biterse eğer kendisi
amman sabahlar olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

ya insanın nefes alırken canı acır mı ya ? su içerken canım acıyor falan geçtim, nefes alırken bile canım yanıyor şu anda. reflü ilerledi, ülser falan da oldum sanırım. doktor da anca ilaç yazıyor. geçmiyor işte. pff

Çok sıkı bir diyet.
Bana doktor kesin olarak sigarayı yasaklamıştı.Her türlü kızartmayı,gazlı ve mayalı içeceği yasaklamıştı.Mümkün olduğu kadar haşlanmış sebze yemekleri ye demişti.Ben bu diyete 90% uymuştum ve midem 6 ayda bebek gibi olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Polyushka said:

ya insanın nefes alırken canı acır mı ya ? su içerken canım acıyor falan geçtim, nefes alırken bile canım yanıyor şu anda. reflü ilerledi, ülser falan da oldum sanırım. doktor da anca ilaç yazıyor. geçmiyor işte. pff

Çok sıkı bir diyet.
Bana doktor kesin olarak sigarayı yasaklamıştı.Her türlü kızartmayı,gazlı ve mayalı içeceği yasaklamıştı.Mümkün olduğu kadar haşlanmış sebze yemekleri ye demişti.Ben bu diyete 90% uymuştum ve midem 6 ayda bebek gibi olmuştu.

abi aynen,
hem ulserim hem reflu malesef,
ama insan yediklerine ictiklerine dikkat edince minimize edebiliyor hastaligi.
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk lan bu aralar cok fazla sicisla karsi karsiyayim.

mali acidan sicis periyoduna girmis bulunmaktayim. iki ay boyunca 150 lirayla felan gecinmem lazim.

sene basinda bu yil ve onumdeki bir kac yili da kapsayacak sekilde yaptigim egitim hayatiyla ilgili olan planlarim tamamiyla elimde kaldi su an. aile ve akrabadan sirf bunun icin verilen tum tahammulleri ve tavizleri harcamis bulunmaktayim. nasil toparlicam hic bi fikrim yok.

gene lisans hayatimda ilk defa dersten kalmakla birlikte ilk defa yaz okuluna gitmek durumunda kalicam. gerci bu cok kafaya takilincak bisiy degil.

sosyal hayatta da isler yolunda degil. oyle kac zaman sonra sevebildigin birine denk gelip nubluklarla elden kacirmak bi yana mahalle arkadaslarimi bile aydan aya gorur oldum.

biraz emo postu gibi oldu ama olur eyle arada neyse biraz bi gaz boyle bi motivasyon yakalayip ivmeyi alsam duzeltemiyecegim bisey olmadigindan eminim.

allaha emanet ol gunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok işte, gitti yine. Hep aynısını yapıyorum abi. Akşam yazacağım diyorum akşam yemeğini yedikten sonra canım bir şeyler izleyip aşağıya sigaraya inmek istiyor sadece. Keşke sabah 1200'de bırakmayıp bir 300 kelime daha yazsaydım en azından yarısı bitmiş olurdu. Yarın 3 essay de bitmeli! Sonra alayına içeceğim İstanbul'da ulan.
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün daha sabretmek lazim.
sonra 2 ay daha.
ondan sonra bilmem kac ay daha.
zamana kaldi hep isimiz, time will tell us hesaaabi.

o diil de Thor icin 5 bilet ayirttirdik, saat 23:00 icin bi de yaaay!!
onun öncesinde de ulm'ün yahsi ortamslari.
azcik chillax pazar gününe kadar. sonra acisi cikcak nasolsa :(

sonradaan kooor sonradan koooor ödev yapmamanin acisi anbe aaaan... akip gideeeeen gözyaslari...
cok korkuyorum =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...