Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük lan ciddi ciddi yazayım dalga geçmeden.
olm garip rüya gördüm ya. çok çok eski bi arkadaşımı görüyorum rüyamda. bana çok enteresan şeyler söylüyo. söylediği şeylerin çoğuda bu aralar sürekli kafamda olan şeyler. adam rüyamda bana resmen günlerdir kafamda olan şeyler hakkında öğüt veriyo şöyle böyle yap diye. lan bu nasıl rüya sen nerden biliyosun içimi.
garibim bu aralar niye bilmiyom.
kız felan meselesi değil lan tek derdim kız olsa keşke hep söylerim.
sınavım var 2 saat sonra 1 sayfa açıp bakmadım dün gece aklıma geldi sınavım olduğuda.
gidip gitmemekte kararsızım üşeniyorum.
akşam beşiktaş şampiyon olur inşallah maçı izlemeye gidicem de nası izliycem bilmiyorum. artık sıra bizde yani yeter şampiyon olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot..

bizim ailede birsey oldugu zaman devami da gelmek zorunda..
hersey hep üstüste geliyo birsey oldugu zaman, anlamiyorum.
amcamin karisi alexandranin beyninde tümör varmis. teyzemin kocasi bugün ölmüs. o rahatladi yine, yatalakti ve cok yasliydi. ama yine de üzülüyorum. 1. sinifta beni bursada, nasi kovalamisti daha o günlerden okuldan kaciyorum diye.
pesimden gelmisti, ben de korkarak arkama bakiyodum hala geliyo mu diye. o sahneler asla gözümün önünden gitmiyo.

neyse bi de güne bir red cevabi ile basladim, bakicaz artik. bana ortada kalicakmisim gibi geliyo ama hersey olcagina varir artik. her ne kadar kaderci bi insan olmasam da. tabi bu olayin optimist tarafi, pesimist tarafina kayarsam gg'yimdir ben. fena olur ben pesimist olunca bilirler.
ve hafif kaydim da zaten.

uzaklasmam lazim sanirim bir süreligine herseyden. ya da bilmiyorum neyse

öbdüm.

saygilar cenabet vanil.
Sosyal ağlarda paylaş

günlüks, belim ağrıyor çılgınlar gibi :/ o yüzden birazcık keyifsiz bi gün olabilir bu. keyifsizliğimi bulaştırmadıysam kimseye iyidir ama :)

onun dışında keyifli bi gündü, güzel şarkılar dinledik :p dönerken bi yerden gelen müzik sesi ile irkilip, gidip direk o albümü aldım. ilk defa yaptığım bişeydi, tanımıyorum kim bunlar falan ama iyiler baya, çok düzgün ve temiz çalmışlar.

sanırım uykum var, ve yoruldum yine, ama belim ağrıyo işte, yatıp salak salak uzanmak istemiyorum. o yüzden biraz daha gelsin de yatar yatmaz uyuyabileyim. ya da birileri gelip anti bilmemnenin mucizevi etkisini benimle paylaşsın.

okul tarafına dönersek, dersler bitti falan işte. pazartesi günü ilk finalle başlıyoruz. haftaya perşembe de tamamen bitmiş olacak. yaz okuluna kadar boş sonra. sanırım finallerden hemen sonra direk 3 gün kuzenimin nişanı sebebiyle tatilimsi bişeye yelken açıcaz :p bakalım, çok yorgun olduğumu biliyorum, bir süre hiç birşeyin stresini hissetmeden boş boş oturmak istiyorum, eyvah şunun deadline'ı, eyvah buna çok ayıp oluyor ya, eyvah yetişmeyecek bu, eyvah sınav gelmiş demek istemiyorum sadece minicik bi süre. sonra sıkılırım zaten okula geri dönmek isterim merak etme sayın günlükcan.

şimdi sırada yiyeeck bişeyler bulmak var, nasıl olcak o iş bi mutfağa yol alalım bakalım.

hadi lelle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...