Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük,
boş ve eğlenceli bir günün, öğk gibi sonu. yeter ya, sıkıldım artık ben. ayrıca ucundan kıskanç bi insanmışım ben onu algıladım bugün. ya da arada bi tutuyor, uzun zaman sonra ilk defa bişeyden rahatsız oldum, olmamam gerekirken. sanırım fazla bunaltı, attention whore'luk getiriyor biraz. dinlenmem lazım benim iyice sapıtmadan. çok uykum var ama çok da işim var ya imdat ya of. bilgisayarın içinde olduğu hiç bir şeyin tam bir mükemmelliğe sahip olamayacağına inancım arttı.

ama uzun zamandır, ki şöyle bi 5-10 yıla kadar yolu var :P, yakantop falan oynamamıştım, eğlendik çocuklar gibi ehueheu.

bölümümü seviyorum.

selamlar, hörmetler.
Sosyal ağlarda paylaş

avea'nın...

son bikaç haftadır çileden çıkardı beni. kontörü bitsin turkcell'e çevirecem.

yurtdışına çıkmadan önce hattı yurtdışına açtım, mesaj geldi açıldı diye. iyi dedim. havaalanında telefonu açarsın hat çekmez. alala dersin. "heralde burda böle" diye o an dahi saçma gelen bi düşünceye kapılırsın. sora nereye gidersen git çekmediğini görürsün, sövüp durursun. kol gibi mobiho falan alırsın.

neyse sora bu muhabbet geçer türkiyede normal saçmalıklarını zaten yaşarsın bu hattın, orda burda düzgün çekmez falan... ama bu sefer de önemli bi toplantının hemen öncesinde kimi ararsan ara "aradığınız numara yanlış" gibi manyakça bi sesli mesajla karşılaşınca tepenin tası atar.

avea'nın ta...

neyse bu reklamdan sora günlük şöle oluyör:

ben yine zonguldaa geldim finaller var. vizeler ishal muhabbet kuşu kakası kıvamında. kısıtlı zamanım var. ne pok yiyecem bilmiyorum. bi çalışma planı yaptım ama zorlu olacak. bitmesi lazım bu lanet okulun artık. askerlik de uzarsa zaten hiç bi halta yaramıycak. LANET!1
Sosyal ağlarda paylaş

aveadan memnun tek insan yok.

faturalarımı düzenli ödüyorum. dün müşteri hizmetlerini aradım şebeke gidiyo diye sürekli 3 aylık fatura borcunuz var dedi :d
dedim yuh ne alaka. 3 aysa kapanmalıydı hat normal olarak.
dedim dekontları yarın gözünüze gözünüze sokucam.
gece gece çileden çıkardılar beni. lanet olsun gene çekmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne garip rüyaydı ya, hemen yaziym unutmadan.

türkiye'de hristiyan nüfusu baya bi artmış, hatta ben de hristiyan olmuşum. ama iç savaş çıkmak üzereymiş, her mahallede ufak ufak arbedeler yaşanıyomuş hristiyanlar ve müslümanlar arasında. bi apartman dairesinde ufak bi odadaydık bikaç kişi, kısa bi koridordan sonra başka bi odada da müslümanlar var, ama içlerinde babamla amcam falan da vardı. böyle pat küt kavga ediyoruz müslümanlarla, bizi gerisin geri odaya fırlatıp duruyolar filan, sonra bi ara kısa saçlı sakallı şirin suratlı yaşlı bi adam ağzı yüzü şişmiş bi halde yavaş yavaş yürüyerek giriyor bizim odaya, rahipmiş meğersem bu. sonra ben çıkıyorum odadan, amcamı görüyorum, "niye dövdünüz yav adamcağızı" diye soruyorum, amcam da "e sürekli aynı şeyleri söyleyip duruyodu, sen de aynı şeyleri söylersen sen de dayağı yersin" diyo, ben de hemen "BİRDİR BİR, BİRDİR BİR, BİRDİR BİR" (neden birdir bir lan?) diye gülerek bağırmaya başlıyorum, bi yandan da bizim odaya doğru kaçıyorum, sonra hurra diye ters çevrilmiş bi masanın arkasına atlıyorum, odadakilerle beraber gülüyoruz filan. sonra uyandım O.o

bi de 2 aydır boğazım iyileşemedi günlük, ona da bi el atalım olur mu, hadi görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHAHAHAH BİRDİRBİRBİRDİRBİR.

neyse günlük, sabah sabah güldüm, gözde manyak mı bu diye bakıyor, hoş değil. zaten kendisine olan nefretim geçen geceki sarhoşluğundan sonra 3 kat, bence bakmasın sdf.

e valiz hazırlıyorum, artık bu son günü valizde yaşayarak geçireceğim. geldiğimden daha güzel sığdım ayrıca, çok otantik. bu yine odanın %75ine yayıldı, nasıl tırt bir insansın gözde ya, benim gibi insanı kendinden nefret ettirmek kolay değil sdf.

uçuş pazar günü, akşam 9 civarı, bir aksilik olmazsa, toprağı öpeceğim. havaalanına biber dolması getirecekler diye bir spekülasyon var (n'olur doğru olsun lütfen lütfeen fhj), bakalım. pazartesiden itibaren hareket başlıyor ayrıca. staj görüşmesi falan sdf.

postaneye gidip pul almam lazım. şu işler bitsin de çıkayım, bir şey kalmadı gerçi şu mesajı yazmam toplanmamdan uzun sürdü kfjh.

açım ya, kahvaltı edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük iyice kıvama gelmişim galiba, 2-3 haftadır mütemadiyen keman çaldığımı görüyorum rüyamda; ama dün gece sonunda sahneye çıkıp çaldığımı gördüm. hatta sahneden inip kuliste arkadaşımın viyolonselini denedim aa ne güzelmiş diyip. ve az buçuk çalabiliyodum rüyamda viyolonselde :p

2 hafta kaldı, 2 hafta sonra çalışmaya başlicam tekrar söz.

bugün dersler bitti, pazartesi ilk finalle başlıyoruz bakalım. biticek ve rahatlicaz biliyorum.

ayrıca prag'ı görmek istediğime karar verdim galiba.

hadirilililiililil lililili güle güle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...