Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

utopia said:

en sevdiğim insanların bebekleri oluyor, haberi kimseye veremiyorum perşembeye kadar sus dediler, susayım ben de.
muhtemelen o çocukcağızı bir doğduğunda bir sünnetinde falan göreceğim
gerçi erkek mi değil mi bilmiyoruz daha da
ki umarım kız çocukları olur
yani aman neyse çok sevindim.
iyi geceler.

lanlanlan diye
bi' an kendimi sorguladım sonra beni o kadar çok sevmediğin aklıma geldi ohh dedim .

olm ben gene uyuyamadım.sabah kalkamayacağım.sınav haftasına annem gelsin bari.şarkı sözümü ezberlesem fizik mi çalışsam bilemediğim bir dönemden geçiyorum.naber gökçen bak gene sadece günlüğe yazıyorum kıhkıh.yıl 2011 fizik alıyorum hala.peder bilse dna testine götürür,kesin. of geçsin su sıkıcı dönem ya nisan sonu olsun da gezeyim^^
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük

dün akşam normal saatte işten çıkıp, taaa pendikten kozyatağına berbat bi trafikte (kaza + maç vs.) gidip, arada bi avm'ye uğrayıp hediye baktıktan sonra güzel bişeyler bulup oradan taaa kalamışa giden ve herkesten erken gelmeyi beceren bi bünyeye sahibim.

lanet olsun çok hızlıyım :D
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

utopia said:

en sevdiğim insanların bebekleri oluyor, haberi kimseye veremiyorum perşembeye kadar sus dediler, susayım ben de.
muhtemelen o çocukcağızı bir doğduğunda bir sünnetinde falan göreceğim
gerçi erkek mi değil mi bilmiyoruz daha da
ki umarım kız çocukları olur
yani aman neyse çok sevindim.
iyi geceler.

lanlanlan diye
bi' an kendimi sorguladım sonra beni o kadar çok sevmediğin aklıma geldi ohh dedim .

olm ben gene uyuyamadım.sabah kalkamayacağım.sınav haftasına annem gelsin bari.şarkı sözümü ezberlesem fizik mi çalışsam bilemediğim bir dönemden geçiyorum.naber gökçen bak gene sadece günlüğe yazıyorum kıhkıh.yıl 2011 fizik alıyorum hala.peder bilse dna testine götürür,kesin. of geçsin su sıkıcı dönem ya nisan sonu olsun da gezeyim^^

yil 2011ken fizik alan tek sen degilsin, 6.alisim bu donem benim. geccem umarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sahasrara said:

kuantum mekaniğini gören herkes ağlıyor. anlamıyorum,

ben kendim araştırarak öğrendim ve yüzümde hep azman bi gülümseme vardı. tanrısal bi hediye resmen, dünyada yaratıcı insanlar olması kadar güzel bişey olamaz.

Hee ya he demek istedim, üzgünüm.

dasaaa said:

o'sullivan ile paralel bi gidişimiz var

Abi izledim ve aynı şeyleri düşündüm O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...