Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

pasajdaki ilk müsterimin bana negatif puan vermesi.
gerizekalı yazmısım ben oraya alıcı odemeli kargo diye!neymiş efendim 5 liralık şeye 5 lira kargo vermişmiş e oku o zaman aptal.gece gece sinirimi bozdu gudik.bu bankacı kadınların yüzde 90'ı salak oluyor zaten.Hergün makyaj yapmaktan beyin kalmıyor heralde

anam bankacı bacım bankacı diye gelmeyin sakın,ısırırım cok sinirlendim
Sosyal ağlarda paylaş

accayiip sinirliyim su an bir unide osym merkezine gittim ales icin lanet olasi osym sifresi almam lazimdi bi gittim 150 kisi var abartiyorsam tenhada kıstırsınlar elemana dedim ya sifre icin ayrı bi pc olsa da bosuna beklemese insanlar banane lan git idareye soyle dedi o ara yrd.dc oldugu tipinden belli bi durzu geldi dedi gec siraya senle mi ugrascak millet herkes gibi beklicen sen de dedi oha noluyoruz lan dedim bir iki tartistik cikarken yanından gectim yavasca ve gecmisi ile ilgili bazi aciklamalarda bulundum piskin piskin sigara iciyordu hala ulan yazarken aklima geldi gene dellendim sinirden kendimi silicem yaa off abv sizi ogretim elemanı yapanın insanliktan nasibini alamamis mahlukatlar rockci sibel gibi cocuklariniz olur insallah.OH BE
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...