Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

2 saat pc başında sigara yakıp boş boş ekrana bakıp müzik eşliğinde düşünmek
düşünüp karar alabilen bi varlık olduğumu alkollü kafa aile farkettim.
ne güzel kararlar aldım lan
aferin bana. kusursuz ve mükemmel bi insanım. ama sıkıldım bu kadar kusursuz ve mükemmel bi insan olmaktanda.
millet sessizliğimi bozma zamanı diye rage e girer
aslında sessiz olmak en güzeliymiş lan. arkadaşlılarına ihtiyacım olduğunda kullandığım 3 5 adam var. zaten çok menfaatci bi adamım lan. canım sıkılırsa gider gırgır şamata yapar yada derdimi anlatırım işimi görür yoluma devam ederim. pis bi adam değilim hayat böyle zaten. kötü bi alışkanlık yada huy olarak görmüyorum bunu. 2 gün önce canım sıkkındı mesela önce 2 kişiyi kirlettim kullanarak, sonra bu akşamda 3 kişiyi daha kirlettim.
en iyisi böyleymiş cidden. göç eden insanlar gibi bi birine geç derdini anlat yada gırgırını yap kafanı dağıt yada ne yapıyosan yap, sonra baktın baydılarmı, diğerine geç.
doktor bey baştan bi adam yaratırmısınız. öncelikle şu geçen gün içindeki bütün müzikleri sildiğimi sandığım ayfonun içindeki müzikleri komple silip tekrar, eğer zamanınız varsa tek tek müzik seçebilirmiyiz. böyle dinlediğimde sağı solu yada onu bunu hatırlatmazsa sevinirim. teşekkürler.
bence gofretin değerini kimse bilmiyo. insan gofretten bıkmamalı ölene kadar yemeli. eve geldiğimde yemeğim hazır olmayabilir ama sağda solda beni bekleyen her zaman bi gofretim oluyo. eve geldiğimde beni bekleyen başka bişi yokki zaten. ha istemezmi insan eve geldiğinde bişeyin onu beklemesini ben istemem. istesemde bi bok değişmeyeceği için napcam lan isteyip aptalmıyım. hayır aptal değilim gayet mükemmel süperzeka bi varlığım. peygamber olabilirmişim galiba ama ilkokulda yanlış okula kayıt yaptırmışlar beni o yüzden olamadım. pilot olmayıda çok istiyodum mesela ama olamadım. hayalini kurduğun şeylerin peşine çok geç yaşta başlayınca sıkıntılar doğurabiliyolar. ama askerde belki torpil falan kullanırsam uçak temizlikçisi olur içine oturabilirim arada sırada. ha eve gelince seni bekleyen birisi derken annem gelecekti sağolsun oda gelemiyo galiba. babamda hep zamansız sağlık problemi çıkarır durur. az bi sabret annem gelsin gitsin ondan sonra rahatsızlan bişi yap. bana gıcıklığı var bu adamın. ne güzel planlar yapmıştım lan 1 sene oldu nerdeyse göremiyorumda adam gibi hiçbirini. gezerdik falan sevgili gibi annemle. göndermezdimde belki. sevgili demişken bu gün otobüste kavga eden 2 sevgili gördüm. duymadım çünki müzik dinliyodum ama kızın trip attığı kesindi. oğlanda pek ipliyo gibi gözükmüyodu ama belkide toplu taşıma aracında olduğu için öyle davranıyo olabilirdi. "sus ulan rezil oluyoruz" kafasında olabilir. kızın ara sıra ağzını okuduğumda "tamam" lafını anlayabiliyodum zaten. tamam dediyse o çocuk bitmiş demektir. acıdım bi an o çocuğa.
otobüste son kalan yolcu ben olmam hep germiştir beni. hep kafamda senaryolar kurarım. şimdi adam otobüsü durduracak, zaten kapıları açamıyosun. alıcak eline yangın söndürme tüpünü ve camları kırıp camdan dışarı atlayacak. sonra ben adamın arkasından bakıcam "napıyo lan bu deli" diye. gerçekten deli olabilir ama. neyse en son ben kaldım ve adam bana nerde ineceksin sorusunu sordu tabiki. bende" son duraktan 3 durak önce" dediğimde "son durağa 1 durak var geçtik zaten" demesiyle "o zaman duralım bence ve ben ineyim" dedim. aslında son duraktan 1 durak önce iniyorum ama evimin yakınında bira satan marketler saat 12 gibi kapattıkları için ben önceki duraklarda inip bişiler almak istedim. alkolün verdiği yetkiye dayanarak tekelciye "kısa camel varmı ?" dediğimde "evet var" diye arkasını döner dönmez "ben bi kısa winston soft alayım" dememle adamın "ne diyo lan bu dingil" bakışı gözümden kaçmadı değil.
ayrıca birala dolabınıda arada sırada çalıştır be adam. tamam dışarısı soğuk olabilirde bira buz gibi olmalı. cimrimidir nedir. biradan ilk yudumumu aldığımda tek seferlik hıçkırmak öncelerde can sıkıcı gelirdi ama şimdi pek sıkıcı gelmiyor.
sabah işe gideceğimi düşündüğümde zaten hıçkırık falan pek umrumda olmuyor. müdürümde saf ayağına yatan çakal birisi bu arada. benide kıskanıyo lan heralde. torpilim çok bu ibneyi mayısta gönderirlerse bana kalacak herşey. bende müdürüm orası ayrı tabi. geçen günki işten çıkarılan güvenlik içinde üzülmedim. zaten güvenlik şirketi onu başka bi projeye çoktan vermiştir. artık duygusuz olmanın zamanı gibi bişi. beni düşünen parmakla sayılı adam var ben niye herkesi düşünüp pamuk kalpli sevecen insan rolüne bürüneyimki.
sabah iş var demişken hadi iyi geceler.

bunları gelip paticik.com'a yazdığın için kusursuzluğun yalan oldu üzgünüm.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi Günler Can Bey.
Yazdığınız yazıya elimizde olmayan sebeplerden dolayı itiraz etmek zorunda kaldık.
Doktorumuzla olan 7 saatlik toplantının ardından; mükemmellik, süper zeka, kusursuzluk tanımlamalarına en uygun kişinin ben olduğumu ve bana yaklaşabilen en yakın kişinin ise Juliet Drama adında Kanadalı bir bayanın olduğunu söyledi. Bayan olması biraz üzmedi değil tabiki. Ama sonradan öğrendiğim bilgilere göre kendisi + puanlarını genelde mutfak konusunda aldığı için normal olduğunu düşündüm.
Ayrıca doktorların ve mahkemelerin aldığı karara göre bundan sonra kusursuzluğu, süper zekalığı ve mükemmelliğin tarif edileceği zaman beni göstermeleri yeterli olacak.
Şu yazdığım yazıdan sonra, yaptığınız hatanın farkında olacağınızdan eminim. Bir seferlik affedebilme yetkisine sahibim. 2. kez olduğunda ne olacağını bilemiyorum.
Bunu bi uyarı olarak görmenizi istemem. Bunu kabullenmek mecburiyetindesiniz.
Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

bayaa bi kötü şeyler. iyi bişi yok. gerçi bu durumda her şey değişmeden devam ediyor diyebilirim sanırım ki söyleyince iyimser bi yaklaşım ortaya çıkıyor.

durumumuzu koruduk.

o değil de bi çizim üstünde tüm line'ların bittiği noktalardan alt alta
X
Y
koordinatlarını gösteren yazılar ile tagletirsen autocad üstünde. çizim anında bilim kurgu mode on oluveriyor. acaip havalı duruyormuş.

oyunda lab. bölümünde ekranda ver bunu "baba çok kral ortam hazırlamışlar be!" der millet kesin..
Sosyal ağlarda paylaş

işten eve gelirken otobüste 2011 in en güzel kızını gördüm.
bakıp bakıp yüzümü çeviriyorum o derece kıyamadım.
sonra o da bana bakmaya basladı ya da baktıgımı anladı.
yüzü baska yere bakarken ben ona bakıyorum
o yüzünü cevridiginde ben baska yere bakıyorum falan
neye benziyodu derseniz scott pilgrimdeki ramona flowersa benziyordu ama sacları normaldi yani kumraldı.
ramona flowers kim lan diyenlere de :
abi hatta direk buydu yani
http://www.radiomaru.com/sp/mewisrvf.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ülker çokoprensi yerken gerçekten sinirlerim bozuluyor
ne kadar dikkat edersen et mutlaka yerlere ufak parçacıklar dökülüyor. ayrıca yanında içecek bişeyin olmadığı zamanda çok berbat ve zevksiz bi yiyecek olabiliyor. tabiki gofretin yerini hiçbirşey tutamaz. bu eczacı kız bana gerçekten yanık. farketmiyo değilim bakışlarını. bi gün nöbetçi eczane olduklarında gecenin bi yarısı gidip "en büyük boyundan 20 kutu prezervatif" diyip prezervatif alıcam. 1 saat sonra dönüp "daha büyük boyu yokmu bunlar ufak geldi" demeyi düşünüyorum. kesin bana aşık. işyerinde yeni bir çığır açtım. ayfona naruto bölümlerini atıp boş boş oturduğum zamanlarda kulaklığı takıp naruto izliyorum. servisle eve gidip gelirkende izlemiyo değilim. gerçekten ayfonumdaki bütün şarkıları sildim. az önce grisinimidir nedir ondan bi paket bitirdim krem peynir ile. çok kilo alıcam gibi bu gidişle. ama mükemmel bi insan olduğum için kilo alamıyorum anormal insanlar gibi. baya süper bi vücuda sahibim niyeyse.
şimdi farkettimde evdeki bütün ışıkları kapatıp abajuru yaktığımda ve karşımdaki aynada kendimi izlediğimde baya korkunç olabiliyomuşum. saçma sapan ağzımı yüzümü oynatınca dahada korkunç oluyorum. aktör olmalıymışım. gişe rekorları kırardı filmlerim. aslında pilot olsam daha iyi olabilirdi. yada aktör olup uçak filmlerinde rol alabilirdim pilot olarak. " Sayın seyircilerimiz 25 dakika sonra Hollywood havalimanına inis yapacagız, hava
parcali-bulutlu 45 derece...". çok karizmatik bi sese sahip olduğumu söylemişmiydim ? dünyanın en mükemmel ve karizmatik sesi. her sabah traş olmaktan sıkılmamamın tek sebebi traş olduğumda daha yakışıklı olmam olabilir. aslında sakal bırakmayıda özledim. yada sadece bıyık bırakabilirim yakın zamanda. bugün müdüre son zamanlardaki en yaygın espriyi yaptım ve oda çok şaşırtıcı bi şekilde gülmeye başladı. "yarın izin kullanabilirmiyim ?" "önemli bi işinmi vardı ?" "erbakanın cenazesine gideceğimde" hehehehe çok komiğim.
western filmlerini çok sevmeye başladım son zamanlarda. insanlar kafasına göre kavga çıkartıp kafasına göre birine ateş edebiliyo. keşke bende öyle bi dünyada olsam. ilk işim gidip bi kaç kişinin gırtlağını kesmek yada kafasına sıkmak olabilirdi. burdan kendinizi korumanız gerekir. dünyanın en iyi en mükemmel seri katili olabilirim bu arada.
seri katil demişken 3 gün önce gördüğüm rüyanın etkisinden hala kurtulamadım. cüneyt arkın anadolu yada rumeli hisarının üzerinde kılıç sallarken kılıç gözüme giriyor. ana bacı sövüyorum cüneyt arkına "ya gözüme gelseydi gerizekalı" diye bağırıyorum. rüyadaki mantık hatasına gel. zaten gözüme girmiş. sabah olasda haftanın en güzel kahvaltısını yapsam. salı günlerindeki kahvaltı menümü çok seviyorum niyeyse. çünki hazırladığım kahvaltı menüsünde vişne reçeli var. dünyanın en güzel reçeli.
sabah olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...