Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

"burada bimden alışveriş yapmamanın gerekliliğine dair bikbikler var"

bel ağrımın psikolojik olduğunu müthiş bir mindtrickle kendime kanıtladım. akşam dayadım kendime sarı kantaron çayını, bu sabah mükemmel derecede sağlıklıyım. olmaz olsun benimki gibi psikoloji.

"senin bozup gittiğin günlerden beri güzelim
psikolojim hızla gelişti"
-metin oralet, 2005

bu da serbest çağrışım. manyağın biri üstüne alınsa da eğlensem zehehehehehe of bugün resmen hiç işim yok ofiste.

günaydın paticik.
Sosyal ağlarda paylaş

bütün gece koordinat girdim..

elle.. çizim mizim yok.

48kıvrım var.. tek bi modelde.. x2 koordinat giriyorsun tabii.

her bir model için

ama öncesinde Lisp'ten autocad'de koordinatları doğru gösterecek bişi yazmam gerekti..
evet..

harika!

sonra aç abi, polygon çiziyorum diye.. başla koordinatları girmeye. "yok o bunun üstüne bindi, yok bu çıktı.. olmaz" hepsi ile de uğraş dur.

2,5mm ayrı koordinatlar e 3,5ayrı.. 2,5mm'nin altında radiuslar bile farklı dönüyor. onları ayrı yap..

ama bitmiyor. bunları.. evet tamamını başka bi programda yeniden girip moment curvatre çizdirtmem. onları da girmem lazım.. ne harika..

amelelik olm..

küfür üstüne küfür..
bütün gece yaptığım salak bi C şeklinde, ama detayları bol kıvrımlı bişiler
CCCC daha bunların ikilileri var, birleşmişleri var. içiçe geçmişleri var

csi berkley.. senin var ya.. öle işte..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 1 haftadır mercedes otobüslerinin 40 megapiksel fotoğraflarıyla çalışıyorum, hiç ağlıyo muyum senin gibi. 15 saat falan uyudum bu hafta heralde. uyuyunca da rüyamda otobüs görüyorum zaten. olmayan gölgeler yarattım, olmayan binalar çizdim, içim dışım layer oldu. ama nihayet bitti ve bira içip 20 saat uyucam şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ders almada bilimsel hazırlık için alacağım dersler gözükmüyor
sadece yüksek lisans dersleri gözüküyor
allahım keşke programdan kaynaklanan hata olmasa da bilimsel hazırlık kalkmış olsa ya
tabi kendimi böyle saçma bir beklentiye sokmuyorum mantıklı işler yapan bir okuldaymışımcasına ama
hani keşke yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...