Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

hee

Çocukluk arkadaşımın annesi aradı 2 gün oldu sanırım, yardım istedi kadıncağız kızın babası biraz kötü durumdaymış falan. Benim gibi bi öküzden teselli nasıl buldu adam hiç bi fikrim yok ama accıkta olsa rahatlattım gibi adamcağızı. Zor lan tabe kim kabullenebiliyor ki. Sonra annem aradı, eve gel baban rahatsızlandı dedi falan. Miki kaç yapabiliyor test ettim eskişehir yolunda, cenavar mübarek ^_^ Bugün sözleşme imzalıyorum bi şirketle tekrardan bankalara saldırıcam falan. %50 haraç kesiyor dürzümüller şirket. Onun dışında kütük gibi hissediyorum kendimi, zombüea da olar. Tek güzel şey normalin 2 katı falan uyudum bugün. Bugün yarın falan da güzel bi serhoş olarım gibi. okby

Sosyal ağlarda paylaş

insanın bi boktan anlamayan
herşeyi kendinin bildiğini sanan bi patronunun olması sinir stres sahibi yapıyo.
az önce yanımda bi sopa olsa kafasına indirecektim.
klavyedeki space tuşuna küt diye basınca sinirlendiğimi anladı sanırsam.
bi insan altı üstü 6 kelimelik bi cümle kurmak içi 45 sn düşünürmü ?
ıuıııı uuuu mmmmmmmmmm ııııııııııııııııııı diye
hoşaf ya. bütün generaller böyleyse yazık askerlere.
bi ara gelselerde ergenekondan bunuda alsalar keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe

Gel sözleşme imzalayalım diye çağırdı düdükler günlük. Gittim şirketin en birinci sahibiyle görüştüm adam akşama mailine atarım sözleşmeyi bikaç bişide isticem zaten senden dedi.. Elimde 'her' belge vardı lan isteyebilicekleri.. Baseball sopasıyla dövesim geldi en birinci sahibi ama yapıcak bişi yok diplomatik olmak lasım ^_^ Adamlara potansiyel olarak günde 7x1.5(hade hep 2 gelmeyebilir) iş teklif ettim hala bi bakalım havasındalar -.-' hiç bişi yapmadan karın %50sini istediler taam dedim hala bıdı bıdı yafz. Sonra gazetelerde cinnet geçiren wıstırıks masaları camdan attı oluyor O_o

Sosyal ağlarda paylaş

adam bi telefon almış
görgüsüzlükmü desem ne desem bilemedim
- bu hava 8 derecegösteriyo acaba doğrumu ?
- hayır
- wifi bilmemne bilmemne .... ?
- bilmiyorum hiç kullanmadım ben öyle telefon.

adama bi gün ilacı vericem ishal olacak çıkamayacak tuvaletten
bunu yapıcam en yakın zamanda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...