Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Alıp kitabı oturuyorum. Saydım, ilk 14 satırı okuyorum, anlıyorum da. Gerizekalı değilim zaten, sorun bu değil. Devam ediyorum. Harfler tanıdık. Kelimelerin anlamlarını biliyorum. Okuyorum aslında. Sonra birden, 3 sayfa sonra evet, aslında çoktan anlamayı bıraktığımı farkediyorum. Sorun bu işte. Neden bu kadar geç anlıyorum bıraktığımı?
Sosyal ağlarda paylaş

masa takvimimin şubat ayı resmi saksının içinden çıkan kedi.
tekir mekir.
böyle şirinli fotoğraflı takvimlere bakınca sinirim bozuluyor, ama insan müdürünün verdiği masa takvimini sıkıysa kullanmasın. kendisi de öyle dedi zaten gerçi fgh.
ovv mart daha betermiş, hiç gelmesin mart. ocağın penguenleri en güzelmiş meğer. kaniş var martta teallam.

kahve istiyorum, gidip almaya üşeniyorum.
evet çok sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

nomsaR said:

sesu said:

nomsaR said:

günlük yüksek lisanstan atılmışım what the fak is this shit

AHAHAHAHAHAHAH

:/

Niye ":/" lan? Sen lisans yapmıyor muydun ben okumadığın bir şeyden atıldın sandım. Gerçekten yüksek lisans yapıyorduysan ve atıldıysan çok tatsızmış. Gerçi o kadar uzun gülmezdim belki ama yine gülerdim muhtemelen sdf. Geçmiş olsun yine de, bir daha girersin (yüksek lisan yaptığını farz ederek).

yok ben lisans biteli oluyo baya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun o zaman tekrar.

Normalde 10'da uykusu gelen ben, bir haftadır 4'lere 5'lere kadar uyuyamaz oldum. Dün yine geçe kadar oturup alarmımı 9'dan 10'a itekledim. Bu sefer geç kalkmaya başladım diye kafama o kadar taktığım için haftalardır, 9'da uyandım. İşin ilginci alarmım çalmış gibi yaşıyorum olayı, dışarda kahve içerken telefon çalmaya başladı o an anladım. Çok uykum vaaaar.

Para versem kim essay yazar? adsasfrg
Sosyal ağlarda paylaş

lan günnük. şaşkın sekreter uçak biletlerini ayarladı iyi güzel, ama oteli ayarlamamış. bi de kendi sormuştu bilmemne otel mi diye. ben de tekrar kontrol etmedim her zaman yaptığı şey diye. hey allaam karşıdaki otelde yer buldum bi. şansıma birileri bi toplantı yapıyo otel full. sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

40 dakikalık uyku, hazırlık mazırlık, hen hen hen, beklemece , hen hen hen,kayfaltı için accık durmaca, hen hen hen, abi biz şeyçin geldiydik, çay içmece, beklemece, yalandan 2 vida sıkmaca, *MAVİ EKRAN*, accık söylenme dinlemece hen hen, accık daha söylenme dinlemece, yemek ^_^, accık dolanmaca, hediye falan filan almaca, yalandan etrafı geziyormuş gibi yapıp geri dönmece, hen hen hen, eve geldim soora günlük değişik bi gündü pişman değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...