Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

sana 2 post atıcam, bu ilki. Trajikomik bi olay eheh.

Bu gece, dün gece oluyor hatta, geçmişiz 12'yi. Neyse misafir vardı evde, onları bıraktım arabayla aşağıya. Arabada da tripod vardı, kamera da arabada kalmış. Dedim bi gece çekimi yapayım. Gemlik meydanına gittim, güzel bi saat kulemiz var havuzlu falan. Fotoğraf çekeyim dedim. Tam karşısında cami var, gidrim bahçesine, biraz da yüksek avlusu çünkü. Kurdum tripodu falan, ayar yapıyorum. Biri "bilader bakar mısın?" dedi. Şöyle bi kafamı kaldırdım, tanıdık bi sima ama karanlıkta kim olduğunu anlayamadım. Ne yapıyosun sen burda dedi. Fotoğraf çekiyorum dedim, biraz iplemez bi tavırla. Kimsin necisin nerelisin, çıkar bakayım bi kimliği, polis dedi. Polis deyince düştü jeton, bizim meşhur sivillerden biri olduğunu tanıdım sonra. Kimliği çıkarırken dedim abi buralıyım ben, otoğraf çekiyorum öylesine falan. Baktı kimliğe, soyadına baktı zaten geri verdi direk asdsadasd, Gemlik'in yerlisi olduğumuz için tanıyorlar genelde sdf.

Ulan dedim o an fotoğraf çekiyorum diye ne bu telaş? Tabi içimden diyorum sdf. Sonra dışımdan "bi sorun mu var" gibilerinden bişeyler dedim ama tabi o şekilde değil, daha insancıl sordum sdfsdsd. Onlar da yok ne sorunu yahu dediler, sonra söyleyince çaktım. Tam kadrajın ortasında sivil ekip otosu varmış. Ben ne bileyim onun polis otosu olduğunu. Bide çekim yaptığım yer biraz daha kuytu kalıyor, caminin avlusu. Karanlık da birde. Sanki gizli çekim yaparmış gibi cidden. Onlar da lan napıyo bu bizim aracı mı çekiyo gibilerinden gelip sorgu çekmişler. Sonra güldük bayaa ama adamlarla sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci post, ölüm haberi.

Babamın bi eniştesi var, vardı diyeyim. Şurada bahsetmiştim, böbrek, prostat falan filan diye girdi. Bu akşam cenazesi çıktı günlük. Ameliyat oldu, kanserli mesaneyi aldılar. 1 hafta falan yaşadı işte sonrasında. Ameliyattan sonra hiç gayret sarfetmemiş, sanırım iyi olacağıyla ilgili umudunu kaybettiğinden. Yürümesi gerekiyormuş, yürümemiş. Hareketsizlikten ciğerleri su toplamış falan. 28'inde yoğun bakıma almışlardı, 29'unun akşamı işte, 3-4 saat önce ölmüş.

Babamın eniştesi biraz uzak kalabilir bi çoğunuza akrabalık derecesi olarak ama arnavut bi ailede böyle olmuyor. Çok yakın oluyor sülaledeki insanlar. Ki babamın teyzesi-eniştesi 7 yıldır bi alt katımızda oturuyordu. Her gün görüyoruz ediyoruz falan.

Garip ya, ölüm. Yani yoğun bakıma alınan, çok ağır olan bi insan için bile "iyileşir" diye bakabiliyorsun, bakıyorsun, bakmak zorundasın. Öldüğünü duyunca sanki hiç hastalık olmamış da ölmüş gibi garip hissediyosun. Ne kadar alışsan da alışılmıyor.

En kötüsü de, çocukluğumuzda dizinin dibinde oyun oynayıp neşeli sohbetlerini dinlediğimiz insanların birer birer gittiğini görmek. Yani, çok garip bişey ölüm ya. Bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

o bişey mi daha kakashi var sırada

I see what you did there. Ama bu spoiler ı zaten yemiştim. Hatta sonra da geri geliyormuş. Ben zaten Kakashi'yi ilk şöyle böyle tanıyınca, "bu herif kesin ölecek abi, tam öldürülecek karakter" demiştim. Kakashi'yi sevmeyen bir Naruto izleyicisi olduğunu sanmıyorum şahsen. Ölmek için en mükemmel adam.

O değil de, her hafta mutfaktan yeni bir fare çıkıyor. Ben hayvan gibi parayı bunun için vermiyorum. Yetkili kim varsa hepsinin tshirtünün içine atacağım o fareleri yakalayıp. Hayır çok şekerler de pisler be abi.
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNLÜK ACAYİP RAGELERDEYİM LAN!AĞZINI BURNUNU KIRARIM SENİN GÜNLÜK!

2.30da otobüsüm var 7saat yol gidecem uyumadan salı günü 17.30da bölümün en hayati kazık sınavına girecem 50ye kasıyorum günlük dersi verirsem okulda bitti sayılır aşırı sresliyim hiçbi not yok bilgi yok dersle ilgili salı gece tekrar 7saat yol tepip geri dönecem.Bide üstüne üstlük abuk subuk aile hatun problemleri Bİ TARAFINI KESERİM LAN SENİN GÜNLÜK ADAM OL!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...