Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük bunu yazmam lazım çünkü tarihi hatırlamak istiyorum. sabah oyuncu gelemem denmiş, bana oyna dediler tamam dedim. bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim. ölü dolabının tam önünde boom tutmak mı daha iyi olurdu yoksa yattığım yerden memnun mu olmalıyım bilemiyorum. burnumdan kokusu gitmiyor.
daha sonra okula gidince devamsızlık sorunum kökünden çözüldü, o açıdan güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk,
4 yillik, bir zamanlar yazdigim ama ayni zamanda iyi bir arkadasim olan kizla bayadir gorusemiyorduk. dun konustuk naber nassin felan. sonra dedi ki viyanaya ucuz ucak bileti bulduk gelioz. dedim guzel, kim kim geliosunuz bizim kizlarla mi? he dedi. burak da var dedi. burak da ben buraya gelmeden 2-3 ay once cikmaya basladigi cocuk. lan bi garip oldum, bole bi agzimda kekremsi bi tat olustú, giyir giyir boyle, bir avuc dereotlu lor peynirini azima almis gibi hissettim. bu sehri terkedeyim ben.

hay sovecem almanca klavye de ne rezil biseymis arkadas. z ile y farkli yerlere konur mu lan okuyler. okuzler. okuz.

ayrica grup odevlerinde kaytarmak da beynelminel bir davranismis, biyikli fransiz kari, allah belani versin.

Ayrica etrafimdaki en kral adamlarin afgan, pakis ve hintli olmasi irarilmaz bir ironi.

orcunu gene ozledim. haftasonu ibadet edeyim,

bi de su ictim
bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

eveett şeyim gibi bi günün sonuna yaklaşırkene 2gıdım ilerlediğimi belirtmem lazım..

öncelikle saçlarım rezilgibi.. böle çizgi film kahramanı edası ile..
dahası net bağlantım bulunduğum yerden çok gel gitli.. bi gidiyor.. sonra ben aradığımkelimeyi unutunca geri geliyor.

rezil işte

dahası bi dövletlim, haşmetlüüüm sitesinden bi araştırma için veri sipariş etmiştik.. ne güzeldir ki arkadaşım "ben evde değilim. du lan sen indiriver" deyiverdi.. ip control çok sıkı olduğu için eve logmein ile logon olduk ve ben 1set indirdim.. sadece 1 set. keza zamazingo "ı-ıh" olmaz derken ebadı küçük dosya çoktan gelmişti bile. 4setin sadece biri yani..

şimdii.... bu veriler tek download hakkı veriyormuş.. öyle ki, indirdin ve silindi.. 1gün süre tanı be haşmetlüüüm!

her neyse 2 tane veri seti silinmiş.. arkadaş da "olm sen mi indirdin?" diyor haliyle. ama ı-ıh.. sadece 1 tane indirdim..

dahası gelen verinin eksik olduğunu söyleyip bana yüklenivercek sanki.. ama siparişlerin screenshotlarını almıştım. öyle bi durum var neyse ki..

berbat ödevim bitmiyor. 4sayfa falan ilerleyebildim bu salak saçma günde.

3. geleneksel dasaaa askerlik erteleme sorun günleri yeniden başlad canlarım.. okula da uğradım ve kağıtlarımın fotokopilerini bir daha- bir daha diye teslim ettim.. bakalım ne olacak?

bu sıkışıklık içerisinde zaten evde ders çalışamazkene akraba yağmurunda ıslanıcak olmamız da ayrı bi terane tabi..

karnım aç, bi hamburger yedim sadece..
saçlarım bok gibi
uykum var..
vaktim yok..

ne bokum bi yaşam bu necmettin abi!

aha bi de evaluation maail mıdır nedir.. ondan yollamışlar. açıp okuyasım yok inan..

uyutsalar keşke ya
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:
günlük çok havalı blog'umun linkini vereceğim sana.
çok havalı blog'um.

oraya yazdığımın aynısını yazıyorum buraya bak;

Staj yapacağım yer zorunlu staj belgesi istediğinden ve bizim okul da zorunlu staj belgesi değil de sadece staj belgesi verdiğinden staj yapamıyorum sanırım.

Delirdim bildiğin, delirdim!

Aynı dert bende de var günlük. Bütün firmalarda zorunlu staj istemeye başladı artık. Sanırım zorunlu staj olunca sigorta parasını okul ödüyormuş. Saçma sapan işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:

Aynı dert bende de var günlük. Bütün firmalarda zorunlu staj istemeye başladı artık. Sanırım zorunlu staj olunca sigorta parasını okul ödüyormuş. Saçma sapan işler.

Ben babamın şirketinde çalışıyo gözüküyorum, sigortam da var. sadece dandik belgeyi basıcaksınız diye yalvardım. bakalım nolucak, çarşambaya belli olur. sdfj
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:
Sixoms said:

Ben babamın şirketinde çalışıyo gözüküyorum, sigortam da var. sadece dandik belgeyi basıcaksınız diye yalvardım. bakalım nolucak, çarşambaya belli olur. sdfj

Lol ben de. Çok çalıştım bu yaşıma kadar, ondan ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük acayip mutlu oldum. konuştuk sonunda çok özlemişim.

Bugün patron bütün gün tatil planları yaptı. işleri bana yığıp kacıcak aklı sıra =((((
hani ben hani ben diyemedim.
ııı yok sana tatil otur oturduğun yerde =(
anca hafta sonları gidip bi sahilden ayaklarımı sokarım denize artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan Sir D'Arcy Wentworth Thompson'yi saygıyla anıyoruz ama onun zamanında pek matematik yoktu tabi. bugün yaşasa benim yapmak istediğim şeyi anlardı herhalde ama sdf

kim bilir topolojiden haberdar olsa neler neler yapardı onla. 1900larda bıraktığı bayrağı o kadar matematik alanı doğmasına rağmen kimse kaldırmadı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük, Kıbrıs bir süredir çok sıcak, yurt yönetimi niyeyse klimaları da çalıştırmıyor. Bize sabır testi mi yapıyolar çözebilmiş değilim. Millet cinnet geçirip yurt müdürünü linç edecek haberleri yok kekoların.

Bi de beni akranlarıma dayamam için mülakata çağırdılar bugün, uykusuzluktan yüz göz şişmiş gidicem hiç şansım olmayacak iyi mi. Pff..

Not: Sabah 11-akşam 6 arası yaşanmaz düzeyde sıcak, bu aralar gelecek olanların haberi olsun. Eriyoruz lan bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili gömlek,

Babam ve annem antalyaya gezmeye gittiler arabayıda aldı adam uyuz oldum. Neyse şu an işyerindeyim projeyi yeni bitirdim. Eve gidip terasa salıncağı kurucam daha sora akşama mangal var inşallah kimse çok içip düşüp ölmez.

Bu haftasonu çok para harcadım üstüne kredi kartını hesapladım telefon faturasıyla beraber bana çok sağlam giricek. Olsun yedik içtik eğlendik diyelim. Şirketin arabasını aldım vermiyorum kimseye hazır babamda yok işim olmasa bile mal mal evin önünde duruyo ehehehehe ben harciyim bari benzini.

Nese dün gece eski kız arkadaşımı aradım perşembe gelicek ^^
bugün ise 14 şubatta yaşadığım ekşınları yaşıcam sanırım yareppim sübaneke amin.

Hadi ben tahsilata kaçar param bitti günlük. Kendine iyi bak.
5 kaadın varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

günnük o bi kere.

neyse günnük,

ondokuzmayısgençlikvehedehödöbayramı dolayısıynan tatil. tatil doluğunu düşünmemiştim lan keşke 2 gün daha kalsaydım pariste adsasd. neyse şimdi de fotoları karıştırıyorum bi de lisa ekdahl yeni albüm çıkarmış galiba, ona bakıyorum falan... bi ara alışverişe mi çıksam diyorum hava da çogzelmiş istanbulda be. popom donmuştu fransada. lisa ekdahlın yeni bi parçasını dinniyodum bu arada stream edebilse emin olacam ama güzel gibi.

neyse işte böle amaçsız bigün içerisindeyim günnük. hadi görüşürzü.
Sosyal ağlarda paylaş

güne meyveli yoğurtla başlayarak ne kadar sağlıklı olduğumu mu kanıtlıyorum, yoksa ne kadar üşengeç olduğumu mu, emin değilim.

kütüphane kapalıymış, haydi bakalım o 7 sayfa rapor google academicala kaldı şimdi, deadline yarın, halt ettin selin münhal var st petersburg sokaklarında.

sdf.

sinirliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...