Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

yok hacım..

2gündür bakıyorum.

adam gibi schedule yapan, google calendar ile sync olan, task ve memo kabul eden, girilen işleri takip eden, gantt chart olarak harcanılan zamanı gösteren, günlük programı kolayca takip edebileceğiniz tek "BİR" program yok..

outlook, mozilla hede hödö kullanmıyorsanız hiç hiç yok hele.

vueminder en iyisi bunların. osmo'da linux'da iyi.. kalanı için "otur bok yeme!" demişler. ya da alıcan her biri için ayrı program. anca öle olacak.

ganttic var gant için mesela, diğer kısımları yok onun da.
illa 2-3program bi arada kullanıcaksın ki olucak.. öbür türlü hiç bişi yok hani. yok ben proje üstüne çalıştığım zamanla para kazanıyorum hacım.. onu da takip etmem gerek dersen bak daha da sıçtık. clockingit diye bi programa daha ihtiyacın var. Gantt yapıyor ama boktan biraz.. ganttic'in ki daha bi iyi. ama multiple project takibi var sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

Of Taksim'e geçmeye o kadar üşeniyorum ki şu an. Hava da soğuk çok gereksiz aslında da geçmezsem babam bana küsecek artık. Yarın sabah da narkoz yiyeceğim diye 12'den sonra su bile içemeyeceğim o da çok tatsız. Kesin acıkırım ben 2'de falan. Şu bir kaç gün iğrenç lan.
Sosyal ağlarda paylaş

en ufak gürültüde duvara vuran komşulardan nefret ediyorum. bu kadar mı iletişim özürlüsünüz, adam gibi anlatsan derdini biz de ona göre dikkat etsek. hayır saat 12 bile olmamış daha, abartı bir gürültü yaptığımız da yok ama sen vurdukça daha yüksek sesler çıkarasımız geliyor bizim. yapma artık lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...